logo

Anamur Reklam

Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Doğan esnafı ziyaret etti

gündem017

Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Şubat ayında yapılacak Oda Başkanlık Seçimi için adaylığını açıklayan Ziraat Mühendisi Murat Doğan,   seçim çalışmaları kapsamında Bulvar ve Akdeniz caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek destek istedi.

Atatürk Bulvarında başlayan ziyarette kendisine açık destek veren Anamur Esnaf, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir ve kooperatif üyeleride katıldı.

Şubat ayında yapılması planlanan seçim öncesi esnafı ziyaret ederek destek isteyen Murat Doğan, Anamurlu “Esnafın sesi olmak, gücüne güç katmak ve onların her türlü sıkıntısında yanında olmak için bu göreve talibim. Rabbim nasip eder esnaflarımızda uygun görürse, odamızı bulunduğu yerden alıp, asıl layık olduğu yere getirmek için elimden gelen gayreti göstereceğim. Her türlü meslek dallarında olan meslek erbaplarımızla birlikte Türkiye genelinde yapılan fuarlara katılım sağlayarak yeni bir projeye imza atmayı hedefliyorum.  Ve projelerimiz bununla da sınırlı kalmayıp daha birçok konuda esnaflarımıza yönelik yeni gelişmeler yeni girişimler yapmayı hedefliyorum. Anamurlu esnafımızın desteklerini bekliyorum. Seçimin hayırlı olmasını dilerim”Dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaflar da, başkan adaylarına başarılar dilediler.gündem019 gündem020 gündem021 gündem023 gündem026 gündem027 gündem028 gündem029 gündem030 gündem031 gündem032 gündem034 gündem035 gündem036

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com