logo

Anamur Reklam

ESRA İLE ABDULKADİR DÜNYA EVİNE GİRDİLER

resim037Anamur’un tanınmış ailelerinden Kiraz- Yılmaz Yıldırım Çiftinin Kızı Esra ile Gülten Abdullah Gümüş Çiftinin oğlu Abdulkadir Gümüş Ünlü Selek Otelde gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Yoğun bir katılımın olduğu bu muhteşem düğünde gelin ve damadın aileleri gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği görevlerini en güzel şekilde yaptılar.

Gelin ve damadın salona gelişi sırasında havai fişekler ve konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Çocuklarının ilk defa mürüvvetini görme fırsatı bulan aileler konuklarına düğün sonuna kadar eşlik edip gönüllerince bir gece yaşattılar.

Anamur protokolünü ve S.T.K temsilcilerinin bir arada olduğu bu muhteşem düğünde Gelin ve Damadın mutluluklarına ortak olmak için gelen davetlilerin yanı sıra çok sayıda bürokrat, sanayici işadamı ve ünlü isimler çiçek ve telgraf göndererek genç çiftlerin mutluğuna ortak oldular.

Yaklaşık 2.bin beş yüz davetlinin katıldığı bu görkemli düğün merasiminde işletme sahibi Uzay Ünlüselek başta olmak üzere çalışan personellerin yanı sıra davetlilere yemek hizmeti yapan Yalçınkayalar Elit Yemekçilik İbrahim Yalçınkaya ve personelleri tarafından konuklara verilen yemek servisi katılımcılardan tam not aldı. Bu muhteşem düğün organizasyonunda her şeyi ince ayrıntısına kadar düzenleyen Damadın anne ve babası Gülten- Abdullah Gümüş çifti evlatlarının mutluluğu için gece boyunca konuklarla tek tek ilgilendiler.

Zaman zaman izdihamında neden olduğu bu muhteşem düğünde her şeye rağmen gelin ve damadı yalnız bırakmayarak gece geç saatlere kadar onlara eşlik eden davetlilerde gönüllerince eğlenerek gecenin tadını çıkarmaya çalıştılar. Düğün merasiminde gelin Esra Yıldırım güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekerken, Damat Abdulkadir Gümüş ise yakışıklığı ile dikkat çekti. Bizde ANAMUR GÜNDEM GAZETESİ AİLESİ olarak, genç çiftlerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletir, mutluluklarının sonsuza kadar sürmesini dileriz.FOTOĞRAFLAR ALT KISIMDA..

resim011resim012resim013resim014resim015resim016resim017resim018resim019resim020resim021resim022

resim001resim002resim003resim004resim006resim007resim010resim023resim024resim025resim026resim027resim028resim029resim030resim031resim033resim034resim035resim036resim005resim008

resim009

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

ESRA İLE ABDULKADİR DÜNYA EVİNE GİRDİLER” için 1 yorum

  1. semra ekerel dedi ki:

    düğün çok süperdi , fotoğraflar çook çok güzeldi slayttakiler, yemekler özenilmişti.,herşey güzeldi havayi fişekler., balonlarlar ve maytaplar çok farklıydı..,Ama en çok foto pozları beğendim., VE birbirine çok yakışan çiftti ,hep dua ettik hala aklımıza geldikçe ediyorum Allah mesut etsin bir ÖMÜR MUTLU KALIN İNŞALLAH darısı benim yiğenime diyorum., tabiki tüm bekarlara ve istiiyen herkese

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com