logo

Anamur Reklam

ESRA & MUSTAFA MUTLU SONA ULAŞTI

gündem008

Anamur’un tanınmış simalarından Şemgay Ticaret sahibi İş adamı Mehmet Yıldızın  yakışıklı oğlu Mustafa Yıldız,  Suzan -Hayri Ateş çiftinin prensesler kadar güzel kızı Esra  ile  82  Sosyal tesislerinde gerçekleşen görkemli bir düğünle  hayatlarını birleştirdi.

İskele 82 Sosyal tesislerde gerçekleşen düğüne Siyasetten iş dünyasına, binlerce davetli katıldı.
Mutluluklarını taçlandırdıkları bu özel günlerinde çocuklarının mutlu günlerini paylaşmaya gelen konuklarını kapıda karşılayan Suzan -Hayri Ateş ile   Naliye- Mehmet Yıldız aileleri gelen konukları ile yakından ilgilenerek gece boyunca tek tek masaları dolaşıp katılımları için teşekkür ettiler.

Salona havai fişekler eşliğinde giren çift Esra güzelliği ile göz kamaştırırken damat Mustafa  Yıldız şıklığı  ile göz doldurdu. Çiftlerin ilk danslarına davetlilerde eşlik ettiler. Tüm masaları tek tek ziyaret ederek, en mutlu günlerini paylaşan dostlarına teşekkür eden Genç çiftlerin misafirperverlikleride gözlerden kaçmadı.

Gelin ve damadın heyecanlı olduğu gözlenen gecede çiftleri biran olsun yalnız bırakmayan davetliler gönüllerince eğlenmenin tadını çıkardılar.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde bir konuşma yapan Damadın Babası Mehmet Yıldız, “ Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp buraya kadar gelme inceliğini gösteren mutluluğumuza ortak olan Siyasetten iş dünyasına esnaflarımıza, dostlarımıza akrabalarımıza ve katılan tüm konuklarımıza sonsuz teşekkür ederim”Dedi.

Gece boyunca her iki aileninde yakınları misafirlerine yakın ilgi göstererek ev sahipliklerini yaptılar.

Gecenin geç saatlerine kadar vur patlasın çal oynasın eğlenen genç çiftleri biran olsun yalnız bırakmayan konuklar düğün sonunda çifte mutluluklar dilediler.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi Ailesi olarak genç çiftlere bir ömür mutluluklar diler her şeyin gönüllerince olmasını temenni ederiz. MUTLULUKLAR ARKADAŞLAR…gündem006 gündem007 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015 gündem016

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com