logo

Anamur Reklam

FEYZİ KAYA “YOĞUN BASKIDAN DOLAYI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİM”

gündem001AK Parti 6 OLAĞAN Kongresine sayılı günler kala aday  olan Feyzi Kaya  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kongre öncesi ve kongre sırasında genel merkezimizi temsilen vekillerimiz ve il başkanının yoğun ve büyük baskılarından dolayı adaylıktan çekilmem istendi. Sözleri gündeme bomba gibi düştü. İşte Kayanın sosyal medya hesabından paylaştığı o  yazı:

AÇIKLAMA

Değerli halkımız ve değerli Ak parti Anamur delegelerimiz ve dava arkadaşlarımız.
Liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN değişim ve yenilenme kararından sonra hepinizin bildiği gibi Anamur ilçe başkanlığına aday oldum.
Bu süreç içerisinde halkımız, partililerimiz, delegelerimiz büyük destek verdi. Kongre süreci içerisinde partililerimizin değişime inandıklarını ve insanların daha dinamik ve şaibesiz yöneticilerin ak partiyi temsil etmesini istediklerini gördüm.
Kongre öncesi ve kongre sırasında genel merkezimizi temsilen vekillerimiz ve il başkanının yoğun ve büyük baskılarından dolayı adaylıktan çekilmem istendi. Bu baskı ve ısrarlara rağmen, Anamur halkının değişim çabasını gördüğüm için adaylıktan çekilmedim. Ancak baskı ve ısrarların devam etmesi kongrenin iptaline kadar gidebilecek kötü durumları önlemek adına ve partimin zarar görmemesi adına adaylıktan çekilmek zorunda kaldım.
Bize destek veren değerli delegelerimiz, Anamur halkı ve partililerimden özür diliyor, her şeye rağmen bu kutlu yürüyüşe devam edeceğimi bildiriyorum.
Daha sonra tekrar ayrıntılı açıklamalarda bulunacağım.saygıyla ve sevgiyle Allah’a emanet olun.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

FEYZİ KAYA “YOĞUN BASKIDAN DOLAYI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİM”” için 2 Yorum

  1. asut dedi ki:

    ileri demokrasi dedikleri bu olsa gerek

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com