logo

Anamur Reklam

Fuar katılımcı ve destekçilerine teşekkür belgesi

Anamur 6. Tarım ve Gıda Fuarı’na katılan firmalar ile destek veren kişi ve kuruşulara teşekkür ve katılım belgesi verildi.
Ünlüselek Otel’de düzenlenen etkinliğe Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, CNR Holding Mersin Bölge Müdürü Mustafa Başar, CNR Satış Müdürü Bülent Erkul, firma yetkilileri ve fuara destek verenler katıldı.
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, etkinlikte yaptığı konuşmada, fuarda emeğin, gayretin nasıl başarıya ulaştığını hep birlikte yaşadıklarını belirterek, “Geçtiğimiz yıllara oranla katılan firma sayımız iki katına çıkmış, ziyaretçi sayısına baktığımızda da iki günde geçtiğimiz yılki toplam ziyaretçi sayısını yakalamış durumdayız. Kaymakamlığımızın, odalarımızın, yüksek okulumuzun, belediye çalışanlarımızın, esnaflarımızın ve basınımızın çabalarıyla artık Anamur’un bir fuar kenti olduğu görüldü” dedi.
Fuarda, alanla satanı buluşturduklarını ifade eden Kılınç, “Bundan dolayı firma temsilcilerimize çok teşekkür ediyorum. Anamur’un fuarlara, festivallere ve diğer organizasyonlara çok hazır olduğunu gördük” diye konuştu.
Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin’in tecrübelerinden de yararlanacaklarını belirten Kılınç, “Sayın kaymakamımızın önerisiyle önümüzdeki yıl bir Turizm Fuarı gerçekleştirmek istiyoruz. Kendisi bu konuda çok tecrübeli. Kendisinin tecrübelerinden yararlanarak, turizmcilerimizin de katılımıyla bir fuar düzenlemek istiyoruz. Anamur’un turizm konusunda eksiği yok” şeklinde konuştu.
Kılınç, konuşmasının sonunda katılımcılara teşekkür etti ve diğer protokol üyeleriyle birlikte firma temsilcilerine ve destek verenlere teşekkür ve katılım belgesi verdi.
Etkinliğin sonunda kokteyl verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com