logo

Anamur Reklam
20 Ağustos 2013

FUAT TUĞLUOĞLU’NA ÖZEL KONVOY DÜZENLENDİ

resim001Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu Mersin Emniyet Müdürlüğündeki yeni görevine konvoylarla uğurlandı. Anamur’da 4 yıl boyunca hizmet eden Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğluna Cumhuriyet Meydanında n konvoy düzenlendi.
Belediye Başkanı Mehmet Türe 4 yıl boyunca Anamur’un gönlünü feth eden Fuat Tuğluoğlu bey’e halkım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Allah bundan sonraki görevlerinde de yardımcısı olsun.” Dedi. Anamur Belediyespor Kulübü Başkanı Aziz Bozkurt’ta Tuğluoğlu’nun boynuna Anamurspor’un atkısını attı. Mersin Üniversitesi Anamur Meslek yüksekokulu Müdürü Yardımcı Doçent Doktor Akif Altınbıçak spor motoru ile yol boyunca konvoya eşlik etti.  Anamur Cumhuriyet Meydanı’ndan çıkan konvoy, Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu’nun ev eşyalarını taşıyan kamyonun etrafında çift şerit oluşturdular. Bozyazı Tekmen Beldesine kadar uğurlamak istedi. Ancak Fuat Tuğluoğlu, Konvoyu D-400 karayolu Bozyazı Sini Çayı üzerinde durdurarak teşekkür etti. Burada kendisi ve eşi Pınar Tuğluoğlu için atılan tezahüratlar eşliğinde özel aracından inen Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu, tek tek katılanları kucakladı ve katılımlarından dolayı teşekkür etti. “Ben hakkımı helal ediyorum. Siz de helal edin” diyen Tuğluoğlu, “Anamur halkı gidenlere pek üzülmez ama, bu davranışları sevdikleri insanı nasıl sahiplendiklerini gösteriyor. Bence bu sevgi herkese örnek olsun. Ben çok mutluyum, İnşallah Anamur İl olduğunda çalışırız. Herkesi seviyorum. Anamurlular şunu bilsinler ki, Mersinde her zaman açık bir kapıları var. Her zaman bekliyorum.” Dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin organize ettiği konvoya, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ethem Ziya Alıçlı, Anamur Spor Kulübü Başkanı Aziz Bozkurt, Belediye Basın Müdürü Osman Tanrıverdi ile birlikte çok sayıda vatandaş araçları ile konvoya katıldı.

 

 

resim002resim003resim004

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com