logo

Anamur Reklam

Fulya Kurt: “İYİ Parti milletle ittifak kurdu”

3 Nisan 2018032İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı İletişim, Teknoloji ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Fulya Melisa Aybars Kurt, 1 Nisan’da Ankara’da yapılan İYİ Parti 1. Olağanüstü Kurultayı’nı değerlendirdi.

Meral Akşener’in 1060 delegenin oyunu alarak yeniden Genel Başkan seçildiğini hatırlatan Aybars Kurt, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya giden partililer, Ankara Spor Salonu’nu Pazar sabahı 05.30’tan itibaren doldurmaya başladı. Salona giremeyen binlerce partili ise kurultayı dışarı kurulan dev ekrandan takip etti. ‘Milletle İttifak’ kuran İYİ Partililer 1. Olağanüstü Kurultay’a il ve ilçeler bazında örgütlenerek, hiç bir yerden destek almadan, kendi imkanları ile katılım sağladı. Sadece Mersin’den 50 otobüs ve 250 araçla katılım sağlanan İYİ Parti’nin 1. Olağanüstü Kurultayı’na yaklaşık onbinlerce kişi katıldı. Büyük bir şölen havasında geçen Kurultay’ı yerli ve yabancı pek çok ajans takip etti. Kurultay’ı sadece HALK TV ve DHA canlı olarak yayınladı ve haberleri servis etti.”

Aybars Kurt açıklamalarına şöyle devam etti:

“Türkiye’deki il ve ilçe teşkilatlanmalarını çok kısa bir sürede tamamlayan ve saha çalışmalarını hızla sürdüren, Türkiye’nin iktidarı olma yolunda yürüyen bir Parti olarak, ilkelerimizin, amaç ve hedeflerimizin, uygulayacağımız programların tabana yayılmasını ve halkla buluşmasını oldukça önemsiyoruz. İYİ Parti iktidarında Parti programında yer alan Medya hususuna ilişkin uygulamaya konulacak çalışmaları sizlerle paylaşacağız. Mersinimizin, basın yayın ilkelerinden vazgeçmeden, canla başla çalışan güzide basın mensuplarına çalışmalarında kolaylıklar diliyor ve saygılarımızı sunuyoruz.”

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com