logo

Anamur Reklam

Görkemli bir düğünle evlendiler

gündem018Anamur’un sevilen ailelerinden Ayşe ve Albay Esap Yaşar Yılmaz’ın kızı Tuğba ile Hazer-Necati Deniz’in oğulları İsmail Deniz Anamur Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Düğüne Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Eski Milletvekili Behiç Çelik, MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP’li Alanya Belediye Başkanı Murat Yücel ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.  Düzenlenen görkemli düğünde genç çiftin nikâhlarını Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe kıyarken, nikâh şahitliklerini ise Milletvekili Hüseyin Yıldız ve Alanya Belediye Başkanı Murat Yücel yaptı. Düğünün en dikkat çeken yanı ise Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin öncülüğünde yapılan folklor gösterisi oldu.

Bir konuşma yapan MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız “ Tarihimizde millet olmamızın, devlet olmamızın en önemli unsurlarından birisi kültürel değerlerimizdir. Bunları yaşatamazsak, hoş olmaz. Dolayısıyla bu anlamda Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Türe’yi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.  Alanya Belediye Başkanı  Murat Yücel ise Başkan Mehmet Türe için “Kendisini halk oyunlarında da yetiştirmiş. Kendisini tebrik ediyorum. Herkesin bir becerisi var. Allah bir yetenek vermiş.” Diyerek Başkan Türe’yi tebrik etti.  Düğünün sahibi Albay Yaşar Yıldız da “Sayın Başkan Mehmet Türe, halkoyunlarını sergileyerek halk adamı olduğunu bir kez daha gösterdi.  Kendisine teşekkür ederim.” Diyerek memnuniyetini dile getirdi. Anamur Belediyesi Sosyal tesislerinde çok güzel bir ortam olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Türe de yöremizin oyunlarını yaşatmak için ekibi ile birlikte her ortamı değerlendirdiklerini söyledi.  Gelin ve Damat da ilk defa böyle bir ortama tanıklık ettiklerini belirterek Başkan Türe ve ekibine teşekkür etti.

Düzenlenen görkemli düğün davetlilerin gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmesi ile son buldu.gündem019gündem020gündem021

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com