logo

Anamur Reklam

Grand Meltem Otelde Dev Sıra gecesi 19 Ocakta

gündem003gündem004

Bölgede turizme hareketlilik katan yeni yüzü ve işletmecileri ile sektöründe emin adımlarla ilerleyen Grand Meltem Süit Otel 2018 yılında birbirinden güzel etkinliklerle tamamı canlı ve  Sıra Gecesi programlarının ilkini 19 Ocakta İskeledeki Otelinde  siz müşterilerine en güzel hizmeti vermek  için kolları sıvadı.

İşletmeciliğini Başak Abay, Erhan Çınar ‘ın yaptığı Otel  Grant Meltem’in geniş mekânı usta aşçıları ve deneyimli personelleri ile verdiği hizmette müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutması dikkatlerden kaçmıyor. İşte bunlardan ilki Ayşe – Taylan Koç sponsorluğunda  Zeki Yılmaz ve ekibinin tam kadro katılacağı  Dev Sıra Gecesi programı  için ger sayım  başladı Otel işletmecileri ve personelleri bu dev program için şimdiden  hazırlıkları yapmaya başladılar.

Otelin işletmeciliğini aldıkları günden bu güne her gün ayrı ayrı Grand Meltem Süit Otel ve Ocakbaşı Restoranlarında farklı damak tatları ile müşterilerinin gönlünde taht kuran Otel  Grant Meltem İşletmecileri ve personelleri yine dev bir organizasyon için siz müşterilerine ev sahipliği yapacaklar.

Yemekli yapılacak programda Sevilen ve bilinen ekibi ile Sıra Gecelerinin vazgeçilmez ismi Zeki Yılmaz ve ekibi ile keyifli bir akşam ile geçirmek isteyen herkes rezervasyonlarını şimdiden yaptırıyor.

Gecede etkinliğini hem kulağa hem göze hitap etmesini sağlama amaçlı bu güne anlam katacak Ateş Şow ve Köçek görsel şölen yaratacak. Her zaman olduğu gibi ilklere imza atmaya devam eden Grand Meltem Süit Otel’de Güleryüzlü hizmet eğlence, müşteriye verilen önem ile bu gece tarih yazacağa benziyor. Yerinizi şimdiden ayırtın.

 İŞLETMECİLERDEN ANAMUR HALKINA DAVET

İşletmeciler gece ile ilgili yaptıkları açıklamada, “Türkiye’nin en ünlü ve en profesyonel sıra gecesi ekibi  Zeki Yılbaz ve ekibi Neşet Ertaş ustamızın mesleki varisi el verdiği iç Anadolu köçeği istek üzerine Erdal Varol Geyikçi aynı zamanda yapılacak ateş Show la birlikte Anamur’da Grand Meltem Süit Otel’de 19 Ocak akşamı düzenleyeceğimiz  en büyük sıra gecesi etkinliğine tüm Anamur halkımız davetlidir”Dediler.gündem001 gündem002

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com