logo

Anamur Reklam

Gültekin’den yeni yıl mesajı

Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, yeni yıl mesajı yayınladı.
Gültekin , mesajında şunları kaydetti:
“Anamur Kaymakamlığı olarak 2020’de de ilçemizi her alanda daha da geliştirmek, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak gelecek kuşaklara daha güzel yarınlar hazırlamak amacıyla toplumun tüm kesimleriyle birlikte işbirliği içerisinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.
Yeni yılda yeni bir başlangıç yaparak yeni beklenti ve umutları karşılayarak, ilçemizin refahı, huzuru, kalkınması için geride kalan yılın da muhasebesini yaparak, 2020 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımlar atılması gerektiğini düşünerek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendireceğiz.
İlçemizin kalkınması ve gelişimi için hükümetimizin belirlediği hedeflere ulaşmak amacıyla yeni yılda da planlanan yatırım projeleri ile sosyal projelerin kararlılıkla hayata geçirilmesi ve vatandaşlarımızın kullanımına sunulması için azami gayret gösterilecektir. İlçemizi ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan daha ileriye götürerek halkımıza daha çok sosyal ve ekonomik imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve tüm paydaşlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi uyum, işbirliği ve koordinasyon içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının ülkemize ve milletimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilçemizde görev yapan sivil, askeri tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Anamur halkının yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com