logo

Anamur Reklam

GÜMÜŞ EGİTİM KURUMLARI KADROSUNU KURDU

anamurgündme0302017–2018 Eğitim Öğretim yılında Anamur’da faaliyet verecek olan Gümüş Eğitim Kurumları yönetim kadrosu ilk toplantısını yaptı.

Gümüş Eğitim Kurumları olarak Anamur’da Eğitim Öğretim Camiasında hizmete girecek olan Okulun Müdürlüğü’ne getirilen deneyimli bilgi ve birikimi ile Eğitimde adından söz ettiren Necdet Ünal okulda görev yapacak olan kadrosunu kurarak ilk koordinasyon toplantısını yaptı.

Toplantı’da açılış konuşmasını yapan okul müdürü Necdet Ünal, “Eğitim kadromuz bir birlerini daha yakından tanıma amacı ile düzenlediğimiz bu birlik toplantımızda tanışma, kaynaşma birlik ve beraberlik toplantımızın ilkini bugün burada gerçekleştiriyoruz.  Burada Öğretmenlerimizin önerilerini fikirlerini alacağız, uyumlu bir kadro kurarak bu ekiple Anamur’da eğitim çıtasını yükseltmek ve yeni bir marka olmayı hedefliyoruz”Dedi.

Gümüş Eğitim Kurumlarının kurucusu Abdullah Gümüş ise;“Okulumuz Eğitimde verdiği hizmette bir farklılık gerçekleştirecek. Okulumuzun tesisleri içinde 140 kişilik konferans salonu, kapalı spor salonu, yemekhane, sosyal tesisler, 15-20 kişilik sınıflar, botanik bahçeler gibi örgencilerimizin yanı sıra Anamur sosyal yaşamına da katkı sağlayacak departmanlar olacak. 2017-2018  Eğitim  Öğretim döneminde hizmete girecek olan okulumuzda ek yatırımların sürdürüleceğini belirterek “ Büyük bir açılışa hazırlanıyoruz, Anamur’da yeni bir marka olma hedefine yürüyeceğiz, İlçemize yeni bir trend kazandıracağız, Güçlü bir performans içinde çalışmalar yapacağız, En önemlisi ise Okulumuz bünyesinde Piar departmanı kurarak Bilgi-Birikim, iletişim, tanıtım, ulusal ve uluslar arası ilişkilerimizi de programlamak istiyoruz”Dedi.

anamurgündme026 anamurgündme027 anamurgündme028 anamurgündme029 anamurgündme031 anamurgündme032 anamurgündme033

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com