logo

Anamur Reklam

GÜMÜŞ, “ ODAMIZ ÜRETİCİLERİMİZİN HER KONUDA YANINDA”

gündem028

Anamur Ziraat Odası Başkanlığı Devlet Destekli uygun faiz ve ödeme koşullarıyla yerli üretimi Traktörleri Ziraat Odası önünde düzenlediği düzenlen törenle çiftçilere teslim etti.

Düzenlenen törende gazetecilere açıklama yapan Anamur Ziraat Odası Başkanı                                                                                                          Ahmet Şeref Gümüş, sözlerine şu ifadelerle başladı. “Vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak ve vatan hainlerine fırsat vermemek için Öncelikle dün Hakkari ‘ de bugünde Diyarbakır’ da şehit düşen kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine de sabırlar diliyorum.

Gümüş sözlerine şöyle devam etti, “Üretmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur. Üretim bir milletin özgürlüğüdür, geleceğidir, bağımsızlığı ve hürriyetidir. Bunun için %100 yerli üretim olan ülkemizin ve üreticimizin gurur olan TÜMOSAN’ a yerli üretimlerinden dolayı Odamız ve üreticilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Bu yıl ilçemizde 4. Yapılan ANAMUR TARIM VE GIDA FUARINDA stant açarak fuarımıza katılan tüm katılımcı firmalara ve fuarımızı ziyaret eden bütün üreticilerimize teşekkür ediyorum.

Fuarımıza katılan TÜMOSAN firması Anamurlu üreticilerimize 12 adet % 100 yerli üretim olan traktör satışı yapmış ve bugünde Odamız Başkanlığının hizmet binasının önünde yapılan törenle traktörler Anamurlu üreticilerimize teslim edilmiştir. Traktör almak isteyen Odamız üyelerine TC Ziraat Bankasından düşük faizli kredi imkanı tanınarak üreticilerimize traktör alımında kolaylık sağlanmaktadır. Bunun için üreticilerimize bu imkanı sağlayan TC Ziraat Bankamıza da teşekkür ediyoruz.

Fuarların üreticilerimize ve bölgemize ne kadar faydalı oluğu gözler önündedir. Fuarımıza diğer ilçelerimizden gelen Ziraat Odası Başkanlarımıza ve üreticilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Fuarımıza gelemeyip Traktör almak isteyen üreticilerimize Odamız Başkanlığına gelmelerini tavsiye ediyorum. Bu konuda ve üreticilerimizin diğer bütün konularında her zaman ve her daim olarak yönetimimiz, meclisimiz ve tüm çalışanlarımızla gece gündüz üreticilerimizin yanında olduğumuzu tekrar ediyoruz.

Devletimizin milli tarım politikasını sonuna kadar destekliyoruz. Tarımda yerli üretim, Sanayide yerli üretim, Savunmada yerli üretim gururumuzdur.

Anamur Ziraat Odası Başkanlığı olarak üreticilerimizle birlikte %100 yerli üretimi sonuna kadar destekliyoruz.

80 milyon ülkemizi, 5 milyon mülteciyi, 40 milyon turisti en güzel ve sağlıklı bir üretimle doyurmaya dün olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğimizin bilinmesini ister bu vesile ile bol mahsullü ve bol kazançlı günler dilerim diyerek sözlerine son verdi. Konuşmanın ardından edilen dua ile kesilen kurbandan sonra Traktörler Ziraat Odası önünde çiftçilere teslim edildi.gündem016 gündem017 gündem018 gündem019 gündem020 gündem021 gündem022 gündem023 gündem024 gündem025 gündem026 gündem027

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com