logo

Anamur Reklam

GÜMÜŞ TÜRKAV’IN YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİNİ AÇIKLADI

gündem002             (TÜRKAV) Anamur Şube Başkanı Mehmet GÜMÜŞ yönetim Kurulundaki değişiklikle ilgili gazetemize yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi.

2016 yılında TÜRKAV Anamur Şubesinin seçimli istişare kurulunda vakfımıza Bşk Yrd. olarak göreve başlayan Abdül Kadir GÜMÜŞ, Anamur ilçe tarımda Ziraat Mühendisi olarak görev yapmaktaydı. Özel işlerinden dolayı devlet memuriyetinden İstifa etmesiyle birlikte Boşalan ,Türkav Anamur Şubesindeki  Bşk.Yrd.görevine Türkav yön Krl.Yedek listesinden Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesinde   Matematik Öğretmeni olarak görev  yapan Gürbüz ÇETİNKAYA  getirilmiştir.

Zirarat Mühendisi ve Avukat  adayımız Abdül Kadir GÜMÜŞ, Türkav Anamur Şubesinde Bşk.yardımcılığı görevi esnasında vakfımızın , her türlü etkinliğinde maddi ve manevi hiçbir görev ve fedakarlıktan kaçınmamıştır.Türkav ailesinde sevilen bir şahsiyet olarak hep aramızda ve gönüllerimizde var olmaya devam edecektir. Kendisine yol arkadaşlığı yapmış Türkav Anamur Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu olkarak takdire şayan çalışmaları için en kalbi duygularımızla teşekkür ederken , bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Vakfımızın Bşk.Yardımcılığı görevine getirilen öğrencileri ve velileri tarafından sevilen,her zaman kutsal öğretmenlik mesleğine ve saygınlığına  gölge düşürmeden Anamur cumhuriyet Anadolu Lisesinde Matematik Öğretmeni olarak görev yapan Gürbüz ÇETİNKAYA hocamada aramıza hoş geldiniz derken, Vakıf yönetimindeki yeni görevi içinde başarılar diliyoruz.

Yine Türkav Anamur Şubesinde Türkav genel merkez delegesi olarak bulunan Eski Türkav başkanı, İmam-Hatip Veli SAVCI  hocamda emeklilik hayatına adım atmasıyla birlikte vakfımızdaki üyeliği devam ederken Genel merkez delegeliği sona ermiştir.

Veli SAVCI başkanımada, bizlerle olan birlikteliği ve fedakarlığı için Türkav Anamur Şubesi başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olarak candan teşekkür ediyor,emeklilik hayatında sağlık,huzur,mutluluk içerisinda hayırlısından bir ömür yaşamasını canabı Allahtan niyaz ediyoruz.

Türkav Anamur Şubesi: üyelerimizin ve halkımızın verdiği desteklerle hayırlı hizmetler yapmaya devam edecektir.Yaptığımız bütün çalışmalarda bizlerden desteğini esirgemeyen, Vakfımız’ın yönetim kurulu ve diğer Üyelerine Türkav Anamur Şube Başkanı olarak teşekkür ediyorum.

Vakfımızla ilgili yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalarda bizlerden yardımını esirgemeyen, Türkav Genel başkanımız İbrahim VATANSEVER’e ve Genel Merkez Yönetim Kuruluna da ayrıca teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

TÜRKAV  ANAMUR ŞUBESİNDE YENİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ

DEĞİŞİKLİĞİ

TÜRKAV  ANAMUR ŞUBESİNİ(TÜRKİYE KAMU ÇALIŞANLARI KALKINMA

VE DAYANIŞMA VAKFI)’NI TANIYALIM

TÜRKAV ANAMUR ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1-Başkan         :    Mehmet GÜMÜŞ

2-Başkan Yrd  :    Gürbüz ÇETİNKAYA

3-Başkan Yrd  :    Enver SÜYGÜN

4-Başkan Yrd  :    Mahmut KARA

5-Sekreter      :    Osman TANRIVERDİ

6-Muhasip      :    Muzaffer BOSTAN

7.   Üye          :    Soner ÇETİN

8.   Üye          :    Soner ÖZ

9.   Üye          :    Zekai KİBRİT     gündem003gündem004

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com