logo

Anamur Reklam

GÜMÜŞTEN BASIN AÇIKLAMASI

Anamur- Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, 02 Şubat Cumartesi Günü yapılan kongrenin ardından yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak. yeni yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımları konusunda bilgiler verdi.

Anamur- Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş’ün yayınladığı yazılı açıklama şöyle:

Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şeref GÜMÜŞ; Anamur Ziraat Odası Başkanlığının 02 Şubat 2019 Cumartesi günü Anamur Belediyesi Meclis Salonunda yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Genel Kurul Üyeleri bizi yeniden tercih etmişler ve önümüzdeki 4 yıl için tekrar Oda Meclisinde bize görev vermişlerdir dedi. Oda Başkanı GÜMÜŞ;Oda Meclisi üyeleri de yine aynı gün kendi aralarında 7 kişilik Yönetim Kurulu Üyelerini seçmişlerdir dedi.

Yeni seçilen Oda Yönetim Kurulu Üyeleri de kendi aralarında görev bölümü yaparak Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Şeref GÜMÜŞ, Yönetim Kurulu 2. Başkanlığına Veli SAVCI ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyeliğe de Fahrettin SERBEST ‘i seçmişlerdir.

Yeni seçilen Odamız Başkanlığı Meclisi de 06 Şubat 2019 Çarşamba günü toplanmış ve Meclis Başkanlığına Adem ÇEVİK, Meclis Başkan Vekilliğine de Yakup RÜZGAR ’ı seçmişlerdir dedi.

Oda Başkanı GÜMÜŞ daha sonra da Odamız Başkanlığı Meclisinde görev dağılımı yapıldıktan sonra, Mersin Limanında Ekvatordan gelen bir Muz gemisinde piyasa değeri yaklaşık olarak 200.000,00 TL civarında olan uyuşturucu ele geçirilmesi ile ilgili olarak başta Mersin Valisi, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı, Mersin Emniyet Müdürü ve bu operasyonda görev alan tüm güvenlik mensuplarına üreticilerimiz ve Odamız Başkanlığı adına çok çok teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz dedi.

Yeni seçilen Oda Meclisi, Oda Yönetimi ve personellerimizle birlikte Anamur Üreticilerine hizmet etmekten onur ve gurur duyacağını belirten Oda Başkanı Ahmet Şeref GÜMÜŞ Genel Kurul’a katılarak oy kullanan tüm Genel Kurul Üyelerine de çok çok teşekkür ediyoruz dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com