logo

Anamur Reklam

Güngörler’den geleneksel iftar yemeği

Güngörler İnşaat Hafriyat Madencilik Ltd. Şti., Ramazan ayında geleneksel hala getirdiği iftar yemeğini bu yılda geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Güngörler Firması’nın yetkilileri, Emirşah mahallesi meydanında Anamur protokolü, mahalle ve çevre mahallelerin sakinlerini ağırlarken, aynı anda Yalçınkayalar Tesisleri’nde ise müşterileri ile bir araya geldi.

Her iki iftar daveti yoğun katılımla gerçekleşirken firma yetkilileri Muhittin Güngör, Melih Güngör, Kenan Güngör, Anamur Sorumlusu Haydar Güngör ve yöneticiler, misafirleri ile yakından ilgilendi.

Emirşah Mahallesi Muhtarı Tahsin Kadiroğlu, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar davetimize katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Bizleri onurlandırdınız sizlerle bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, oruçlarınızın kabul olmasını diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Türe de iftar yemeğini düzenleyen Göngörler Hafriyat firması yetkililerine teşekkür ederek, “Bu mübarek günde bizleri bir araya getirdikleri için onlara teşekkür ediyoruz. İşyerini bize açan Ali İlhan Ayhan Bey’e de teşekkür ederiz. Bu mübarek günde birlikte oruç açmanın heyecanı ve feyzi bambaşka. Allah tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları ve dualarımızı kabul etsin. Allah birliğimizi bozmasın. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

Türe, yemeğin ardından Güngörler Hafriyat Yetkilisi Muhittin Göngör’e teşekkür plaketi takdim etti. Muhittin Göngör, plaketi Emirşah mahallesi adına aldığını belirterek, mahalle sakinleri ve muhtara teşekkür etti.

Yalçınkayalar tesislerindeki iftar yemeğine ise firmanın müşterileri ile çok sayıda davetli katıldı. Her iki yemeğe de belediye yetkilileri de katıldı.2 Haziran 2018002 2 Haziran 2018005 2 Haziran 2018008 2 Haziran 2018009 2 Haziran 2018048 2 Haziran 2018049

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com