logo

Anamur Reklam

Güven ve Şah ailelerinin mutlu günü

Anamur’un sevilen ailelerinden İş insanı Neşe ve Hacı Ahmet Güven çiftinin oğlu Mimar Zeki Güven ile Ülker-Aziz Şah çiftinin kızı Av. Bengü Şah, Ünlüselek Turizm tesislerinde kıyılan nikah töreninin ardından düzenlenen düğün töreninde iş dünyasından, bürokrasi ve siyaset dünyasına kadar her kesimden katılımcıların olduğu muhteşem bir kalabalıkla düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın kıydığı nikahın şahitliklerini ise Op. Dr. Kürşat Erdem, Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursundan İnci Recepoğulları ve Anamur Meslek Yüksek Okulu Öğr. Görevlisi Bilge Kaan Ercan yaptı.
Başkan Kılınç, nikahı kıydıktan sonra çiftlere ömür boyu mutluluk dileyerek, genç çiftlerin her zaman birbirlerine olan sevgilerini ve saygılarını yitirmemeleri temennisinde bulundu.
Düğünde, konukların salondaki yerlerini almasının ardından genç çift alkışlar eşliğinde düğünün yapılacağı alana gelerek ilk danslarını yaptı. Düğünde davetliler doyasıya eğlendiler. Davetlilerle yakından ilgilenen her iki aileninde yakınları bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com