logo

Anamur Reklam

Güzellerden Güzel bir sünnet düğünü

gündem015 gündem016 gündem017 gündem018 gündem019 gündem020 gündem021 gündem022gündem014Güzeller Group bünyesinde faaliyet gösteren Güzel Tour’un işletmecileri Filiz-Mustafa Güzel çiftinin oğlu Ali Güzel’e Yalçınkayalar tesislerinde gerçekleşen görkemli bir sünnet düğünü yapıldı.

Sünnet düğününe Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin yanı sıra siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar İş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kirveliğini Anamur eski Mal Müdürü İlhami Avcıoğlu’nun yaptığı Ali, Güzel mehter marşı eşliğinde alkışlarla havai fişek gösterileri ile sahneye geldi ve davetlileri selamladı.  Sesi ve yorumları oyunu ile Ünlü sanatçı Sinan Yılmaz’ın özel olarak geldiği düğünde Yılmaz

Birbirinden hareketli türküleri Ankara oyun havaları ile konukları coşturdu. Sünnet düğününde, başta MUZBİR Başkanı Mehmet Güzel olmak üzere tüm Güzel ailesi sahneye gelerek oyunlar ve halaylarla Ali’yi mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Tılsım Organizasyon tarafından özenle hazırlanan görsel detaylar dikkat çekerken,  Yalçınkayalar yemekçilik tarafından hazırlanan menüde konuklara ikram edildi. Gece boyunca Güzel ailesi misafirlerini kapıda karşılayarak muz lokumu ikram etti. Geç saatlere kadar devam eden sünnet düğününde konuklar unutulmayacak bir gece geçirdi.gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com