logo

Anamur Reklam

HASTANENİN SFK ŞİRKETİ ELEMANLARINDAN VATANDAŞ MEMNUN

gündem016Anamur Devlet Hastanesinde SFK şirketi elemanı olarak hizmet veren Temizlik görevlisi elemanlarından Haydar Büyükdeniz’in hastane içinde ve dışında işine verdiği önemi ve vatandaşlarla olan diyalogu herkes tarafından takdir ediliyor.

Devlet Hastanesinde çalıştığı günden bu güne işine verdiği önemle bilinen Büyükdeniz, nöbette olduğu gece veya gündüzde Acil bölümünde muayeneye gelen hastalara da hastanenin verdiği hizmet doğrultusunda vatandaşlarada yardım etmesi taktir görüyor.

  Hastanenin SFK şirketi elemanı olarak çalışan Büyükdeniz’in Hastane yetkilileri ve personelleri ile uyum içinde çalışmasıda objektiflerimize takılırken kendisi ile yaptığımız görüşmede, “  İşimi severek yapıyorum. Hastanemizde şirketimizin verdiği talimat doğrultusunda çalışarak görevimi yapmaya çalışıyorum. Bunun dışında çalışma saatlerim içinde Hastaneye gelen yaşlı yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızda elimden geldiğince yardımcı olmaya İnsanların güvenine layık olmaya çalışıyorum.  Görev benim için kutsaldır. Ne yapmam gerekiyorsa yaparım ekmeğimi bu işten kazanıyorum. Sevenlere taktir edenlere ve Hastanemizde görevli tüm çalışan personel arkadaşlarıma da işlerinde kolaylıklar diliyorum diyerek mutlu olduğunu ifade etti.gündem002 gündem003 gündem005

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com