logo

Anamur Reklam

Hızır Okulları’ndan eğitim

Özel Anamur Hızır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Özel Anamur Bilge Anadolu Lisesi öğrencileri, her yıl geleneksel olarak yürüttükleri 8. Sınıflara medya bağımlılığı ve hijyen eğitimi için okullarında son provalarını yaptılar.
Okul Müdürü Mustafa Yıldız ve Meslek Dersi Öğretmeni Emel Pınar, Burcu Ün ve Ayla Sepetçi’nin öncülüğünde çalışmalarını sürdüren öğrenciler, 23 Aralık-10 Ocak arası Anamur’daki 8. Sınıf öğrencisi bulunan tüm okullarda sunum eğitimlerine geçecekler.
Konu hakkında bilgi veren Emel Pınar, “İlçemizde bulunan bütün 8. Sınıflara bilgi ulaştırılacak olan 4 öğrencimiz hazırlıklarının son aşamasına geldiler.” Dedi.
Projeyi geleneksel hale getirdiklerini kaydeden Okul Müdürü Mustafa Yıldızda sosyal medya bağımlılığı, hepatit B, C ve evde ve okulda hijyen kurallarını toplum hizmeti kapsamında 8. Sınıflara sunuyoruz ve öğrencileri bilgilendiriyoruz.” Dedi.
Anamur’da 8. Sınıflara eğitim veren 19 okul olduğunu kaydeden Yıldız, bu projenin 20 günlük bir eğitim projesi olduğunu söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com