logo

Anamur Reklam

Hotel Grand Metlem sezona hazır

Anamur’un gözde turizm tesislerinden Grand Meltem Suit Hotel, yeni sezonu Ramazan bayramıyla birlikte açıyor.
İşletmeciler Duru Başak Abay ve Erhan Çınar, turizm sezonu öncesinde gerekli tadilat ve düzenlemeleri yaparak tesisi yeni sezona hazırladı.
ANKETLERLE MÜŞTERİLERİN İSTEKLERİ BELİRLENDİ
İşletmecilerden Duru Başak Abay, misafirlerin konforu için bina iç ve dış tüm bakımlarını yaptıklarını belirterek, “Geçtiğimiz sezon yaptığımız anketlerde misafirlerimizin belirttiği beklentileri yerine getirecek düzenlemeler yaptık. Misafirlerimizin en beğendiği orkestraları bu yıl daha da iye hale getirerek tekrar sahneye çıkaracağız. Çok erken hazırlığa başladık ve personel sayımızı da arttırdık. Bizden daha büyük tesislerle aynı personel sayısına ulaştık” dedi.
MENÜ ZENGİNLEŞTİ
Otelin menüsünde de önemli değişiklikler yaparak kaliteyi yükselttiklerini ifade eden Abay, şu bilgileri verdi:
“Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak servis ediyoruz. Akşam servisimiz daha önce yarım pansiyon hizmet verdiğimizi için alakarttan seçmeliydi. Uzun süre konaklayan misafirlerimizin de istekleri doğrultusunda bu yıl akşam servisinde de açık büfe servise geçiyoruz. 19.30 ile 21.00 arasında sıcak, soğuk, meyve, et yemekleri ve sulu yemeklerin olduğu büfemiz açık olacak. Aynı zamanda alakarat servisimiz ve ızgara serivisimiz de devam edecek. Izgara saat 24.00’a kadar devam edecek.
RESTAURANT VE TERAS BAR’DA 2 AYRI ORKESTRADAN CANLI MÜZİK
Bu sezon Anamur’da özellikle gençlerin en yoğun ilgi gösterdiği gruplarla müzik programlarına devam edecekleri bilgisini veren Abay, şöyle devam etti:
“Restaurantımızda bir orkestramız var. Yukarıdaki teras barda ise Esma Köse, Barış Ayhan, Meftun Demir, Kürşat Bulut, Onat Özkurt gibi müzisyen arkadaşlarımız geçen yıl gençlerin en çok tercih ettiği mekanımızda bu sene de sahneye çıkacaklar. Muhteşem performanslarıyla her tür müziği misafirlerimize sunacaklar. Restaurantımızda daha sakin müzikler yer alırken teras barda daha yüksek sesli müzik icra ediliyor. Misafirlerimiz istediği müziği dinleme şansına sahip oluyor.”
SEKTÖRDEKİ YENİLİKLERİ ANAMUR’A GETİRİYOR
Abay, Türkiye’nin farklı turizm bölgelerine giderek yeni konseptleri, sektördeki yenilikleri inceleyerek Anamur’da uygulamaya çalıştıklarını belirterek, “Yeniliklere açık olarak farklı eğlence organizasyonları düzenledik ve bu konuda Anamur’da organizasyonların artmasına katkı sunduk. Yaptığımız müzikler ve şovlarla konaklamayı ve yemeği daha eğlenceli hale getiriyoruz. Bunun artılarını görüyoruz, buradan giden insanlar mutlu bir şekilde gidiyor ve daha sonra yine geliyor. Bu ilçemize de katkı sağlıyor. Bundan dolayı Anamur olarak bizim turizm sezonuna tam anlamıyla hazır olmamız ve ilçemize gelen misafirlere farklı seçenekler sunmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
ANAMUR TURİZMİNİN GELİŞMESİNE YÖNELİK GAYRET GÖSTERİYOR
Anamur’da aile odası olan tek işletme olduklarını ifade eden Abay, “Ebeveyn ve çocukların ayrı odalarda kalmaları misafirlerimizi memnun ediyor. Kahvaltı sürelerini uzatıyoruz ve misafirlerimizin 24 saat her istediklerine ulaşma imkanı bulunuyor. Çocuklara yönelik atıştırmalık saatlerimiz var, denize yakınız ve anlaşmalı olduğumuz çay bahçeleri de bulunuyor. Belirli zamanlarda turlar düzenleyerek Anamur’un tarihi yerleri ve doğal güzelliklerini misafirlerimizin görmesini sağlıyoruz. Anamur’un tanıtımı, ilçemizde turizmin gelişmesi adına sorumluluk duygusuyla hareket ederek, işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Turizmin gelişmesi için yatırıma yönelik altyapı çalışmalarının yapılması gerekiyor. Bu konuda yetkililerin çalışmalar yapmasını istiyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com