logo

Anamur Reklam

İDLİBDEKİ ASKERLERİMİZE ANAMUR MUZU

gündem010

İdlib’ deki askerlerimiz Anamur Muzuna doydu.  Yurt topraklarının savunulması ve sınır güvenliğimizin sağlanması için sınır komşumuz Suriye topraklarında bulunan askerlerimize moral ve motivasyon vermesi için Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde bir kamyon muz gönderildi.

Daha öncede askerlerimize çilek götüren Anamur Belediyesi personelleri Anamur’dan kamyonetle götürdükleri muzu yine Anamurlu Şehid Ahmet Tor’un  adının verildiği “ İskenderun Şehid Ahmet Tor kışlasına” teslim etti.   Muzlar Oradan da İdlib’ deki  birliklere gönderildi.

20 yıllık askeri geçmişi olan   Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe” Öncelikle başta Anamur’lu komisyoncularımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Hayatının 20 yılını askerliğe adamış biri olarak, sınır bölgelerinde nöbet tutan askerlerimizi çok iyi anlıyorum. Onlara bir nebze dahi moral oldu isek, ne mutlu bize. Hizmet sadece sorumluluk alanında değil, ülken için bir şeyler yapabilmektir. Biz Anamur’ lular olarak, Anamur Belediyesi olarak her daim askerimizin, polisimizin yanındayız. “  şeklinde konuştu.gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com