logo

Anamur Reklam

İŞTE (ANAMED) İŞTE HİZMET…

ResimAnamur’un ilk ve tek özel hastanesi olan Özel Anamur Anamed Hastanesi 13.09.2010 tarihi itibarı ile Anamur’da başladığı hizmet çıtasını günden güne arttırıyor.

Konu ile ilgili gazetemize yazılı bir açıklamada bulunan hastane yetkilileri, “Özel Anamur Anamed Hastanesi, Uzman kadrosu ve deneyimli personeliyle birçok başarılı operasyona ev sahipliği yaparak Mersin dışından da birçok hastanın tercih ettiği bir hastane olarak adından sıkça söz ettiriyor.

7 yıl önce Ortopedi Uzman Dr. Cüneyt Kavak tarafından sol dizine Total Diz Protezi yapılmış olan İkram Ekin’e sağ dizine de yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle total diz protezi uygun görülmüştü. İnternet üzerinden ve telefon ile Cüneyt Bey’in bulunduğu yeri araştırıp ulaştığını belirten İkram Ekin, operasyon için Diyarbakır’dan Anamur’a geldiğini bildirdi. Gördüğü hizmet ve ilgiden memnun kaldığını belirten Ekin, Anamur halkına ve Anamed Hastanesi’ne teşekkürlerini iletti. Gaziantep, Diyarbakır gibi uzak illerden birçok hastanın araştırmaları sonucu Anamur’a gelerek Anamed Hastanesi’nde muayene olduğunu belirten hastane Başhekimi Dr. Cüneyt Kavak, Anamur’un sağlık turizmine de katkıda bulunuyor olmaktan memnunuz diye bildirdi.

Yeni yılda da Anamed ekibi olarak Anamur halkına hizmet vermeye devam edeceklerini belirten Kavak, “Amacımız Anamur ve çevresine daha kaliteli hizmet sağlayarak, bölgedeki sağlık hizmetlerini bir adım daha öne taşıyabilmektir.” diye bildirdi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com