logo

Anamur Reklam

İYİ Parti İl Divan Kurulu belirlendi

5 Kasım 20181045İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı Yönetim Kurulu toplandı.
Toplantıda, 25 Ekim 2017 tarihinde partinin kurulmasından bu yana geçen süreç, 24 Haziran yerel seçimleri ve yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca şunları kaydetti:
“31 Mart 2019 tarihine kadar geçecek bu süre içinde Mahalli İdareler Seçimi için Divan Kurulu-Yönetim Kurulu fark etmeden hep birlikte partimizin başarısı için omuz omuza çalışacağız. Sizler İYİ Parti’nin İl Yönetim Kurulu üyesisiniz. Hepiniz çok kıymetli ve değerlisiniz. Hepinize görevinizde başarılar dileriz. Yönetim Kurulumuzun içinde genel seçimlerde fedakarca, yılmadan yorulmadan beraber çalıştığımız arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübesiyle aramıza yeni katılan diğer arkadaşlarımızın varlığı ile şimdi daha güçlü olarak sahalarda olacağız. 31 Mart Yerel Seçimlerinde, 24 Haziran seçim sonuçlarından çok daha iyi bir sonuç almak üzere hep birlikte canla başla çalışacağız. Burada yönetim kurulumuzun ilk toplantısını gerçekleştirirken İl Divan kurulunu da açıklamak üzere bugün toplanmış bulunmaktayız.
Önümüzdeki 20 gün içinde Belediye Başkan Aday Adaylarımız sahaya inecekler. Aralık ayından itibaren de resmi kurum ve kuruluşlarında görev yapan ancak Belediye Başkan Adaylığı ile İl Belediye Meclis Üyesi olmak isteyenlerin görevlerinden istifa süreçleri başlayacak ve bu tarih itibarı ile hızlı ve yoğun bir süreç bizleri bekliyor olacak. Bizler de hep birlikte kol kola, omuz omuza, bir ülkü birliğinde Partimizin herkesi şaşırtacak derecede oy alması için çalışmalar yapacağız. Ve göreceksiniz Mersin’in parlayan yıldızı İYİ Parti olacaktır.”
İl Divan Kurulu Kurulu’nun açıklanması, İl Yönetim Kurulu’nun İl Divan Kurulu’nu onay ve kabulü sonrasında Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mümin Çoban, şunları söyledi:
“Yeni Yönetim Kurulu’muzu oluştururken Yerel Seçimlere için çıkacağımız yola; eğitimiyle, kariyeri ile, enerjisi ile gücümüze güç katacak eski ve yeni çalışma arkadaşlarımızla ve İl Gençlik kollarımızla başlamak istedik. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ ne doğru alacağımız bu yol çetin ve zorlu. Ancak bizler inanıyoruz ki içimizdeki azim ve kararlılık elde etmek istediğimiz başarı yolunda bizlere ışık olacaktır. İl Divan ve Yönetim Kurulu üyelerimizi tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.”5 Kasım 20181044

 

İYİ PARTİ MERSİN İL DİVAN KURULU

 

SIRA NO

GÖREVİ

ADI SOYADI

  İL BAŞKANI SERVET KOCA
1 İL SEKRETERİ ÜZEYİR GÜLEÇ
2 İL MUHASİBİ EROL ERSOY
3 TEŞKİLAT İŞLERİNDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. MÜMİN ÇOBAN
4 SEÇİM İŞLERİ VE HUKUKTAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. ORHAN GALİP
5 SİYASİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. ABDULKADİR ARSOY
6 İNSAN HAKLARI, SAĞLIK VE GENÇLİK POLİTİKALARINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. ALİ RIZA ÖZDENİZ
7 ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRMEDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. ABDURRAHMAN DOĞULU
8 MAHALLİ İDARELERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. HASAN ŞIHMAN
9 EKONOMİDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. SEDAT ALIMLI
10 STRATEJİ, İLETİŞİM, PROPAGANDA VE TANITIMDAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. SEMA GÜROCAK
11 BASIN, YAYIN VE MEDYADAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. FULYA MELİSA AYBARS KURT
12 SOSYAL POLİTİKALAR VE KADIN POLİTİKALARINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. İLKSEN SORGUÇ DİNÇER
13 SANAYİ, TEKNOLOJİ, ÇEVRE VE TARIM POLİTİKALARINDAN SORUMLU BAŞKAN YRD. MESUT CİN
14 SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. HANDEGÜL GÜLSEN EREN
15 EĞİTİM, KÜLTÜR VE SANATTAN SORUMLU İL BAŞKAN YRD. ŞENAY ERDAL
Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com