logo

Anamur Reklam
15 Şubat 2018

İyi Parti ilçe kongrelerini tamamladı

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı, İl ve İlçe Teşkilatlarını ve Kurucular Kurulu’nu hızlı bir şekilde kurduktan sonra, Mersin’in 13 İlçe’sinde 1. Olağan Kongrelerini halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirilerek tamamladı. 4 Mart 2018 tarihinde yapılacak İYİ Parti Mersin İli 1. Olağan Kongresi’ne geri sayım başladı.

Ziyaretler sürüyor

İYİ Parti Mersin İl Yönetimi, Mersin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Başkanı Halil Deveden ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı makamlarında ziyaret etti.

Temaslarda İYİ Parti’nin kuruluş amacını, misyonunu ve hayata geçirilecek projelerini anlatan İYİ Parti Mersin İl Başkanı İbrahim Özel, İYİ Parti’nin Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda cesurlar hareketi ve kadınlar hareketi olduğunu, herkesi kucaklayan yapısıyla, doğru ve dürüst siyasetle, milli varlık ve değerleri koruyarak yola çıktıklarını vurgulayarak, karşılıklı istişarelerde bulundu.

Özgecan Aslan’ın ölümünün üçüncü yıldönümü dolayısıyla, annesi Songül ve babası Mehmet Aslan’ı evlerinde ziyaret eden İYİ Parti Mersin İl Yönetimi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de bir anne ve bir kadın olarak kadına şiddetin, tacizin ve tecavüzün son bulması için tüm gücüyle mücadele edeceğinin mesajını ilettiler.15 subat 2018010 15 subat 2018011 15 subat 2018012 15 subat 2018013

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

İyi Parti ilçe kongrelerini tamamladı” için 1 yorum

  1. iskender fidan dedi ki:

    YOLUNUZ-YOLUMUZ AÇIK OLSUN.

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com