logo

Anamur Reklam

İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayları sahaya indi

30 Mayıs 20181017İYİ Parti Mersin 27. Dönem Milletvekili Adayları sahaya indi.

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı organizasyonunda İYİ Parti 27. Dönem Mersin Milletvekili Adayları Mersin ve İlçeleri ziyaretlerine başladı.

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, İl Başkanlığı organizasyonunda İYİ Parti 27. Dönem Mersin Milletvekili Adayları Mersin İlçeleri ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Koca yayınladığı açıklamada, “ Ziyaretlerin ilki 28 Mayıs’ta Çamlıyayla ile başladı. Gün sonunu Tarsus İlçemizde sonlandırdık. İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Adaylarımız ile Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz, partimize gönül vermiş çok kıymetli vatandaşlarımızla gerçekleştireceğimiz ziyaretlerimize 30 Mayıs’ta ara vereceğiz. 30 Mayıs’ta ilçelerimizle birlikte İYİ Parti Mersin Teşkilatı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve partimize gönül vermiş herkes ile, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Meral Akşener hanımefendinin yayınlayacağı “Milletle Sözleşme” etkinliğine tanıklık edip, Milletle Sözleşmemizi ilan edeceğiz. 30 Mayıs’ta saat 11.00’de Ankara Spor Salonu’nda yayınlanacak İYİ Parti “Milletle Sözleşme” etkinliğine Partimize gönül veren herkesi bekliyoruz. Daha iyi bir Türkiye için birlikte çıktığımız bu yolda büyüyen adımlarla ilerliyoruz. Bunu biliyor ve başaracağımıza inanıyoruz. https://81milyonicin.meralaksener.com.tr/ linkinden de ulaşılabilen 81 Milyonu Kucaklayacak olan Seçim Beyannamemiz “Milletle Sözleşme”mize ilişkin birkaç konu başlığını bilgilerinize sunmak isterim;

Düşük Enflasyon ve Güçlü Ekonomi Geliyor!

Türkiye Dayanışma Fonu: Bireysel Kredi Borçları Siliniyor!

Gençlerimize Vatandaşlık Maaşı Geliyor!

Kadınlarımız Artık Güvenli Sokaklarda Yürüyecek!

OHAL Derhal Kalkıyor!

Ulusal Eğitim Stratejisi Başlıyor!

Şeker Fabrikaları Millete İade Edilecek!

Vergi Oranları Düşecek: Vergiler ve Teşvikler Şeffaflaşacak.

YÖK Kapanacak!: Üniversiteler Bölünmeyecek!

Askeri Liselerimiz Geri Dönüyor!

İnanıyor, biliyor ve diyoruz ki yüzümüz güneşe dönük Milletle Sözleşmemizle başaracağız, başaracağız, başaracağız.”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com