logo

Anamur Reklam

İYİ Parti Mersin Milletvekili adayları tanıtıldı

İYİ Parti, Anamur’da düzenlediği etkinlikte Mersin milletvekili adaylarını tanıttı.

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet meydanındaki etkinlik öncesinde Pullu mevkisinde karşılanan milletvekili adayları ile birlikte konvoy yapılarak şehir turu atıldı.

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Erdal Bulut, Belediye Başkanı Mehmet Türe ve parti yönetimiyle bir araya gelen milletvekili adayları, daha sonra Cumhuriyet meydanına geçti.

Buradaki tanıtım etkinliğine İYİ Parti Mersin 1. sıra Milletvekili Adayı Behiç Çelik, diğer adaylar, İYİ Parti İl Başkanı Servet Koca, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, il ve ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları yöneticileri, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar yemeği verilen etkinlikte, yağmura rağmen vatandaşlar meydanda kalarak programı takip etti.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Behiç Çelik, yemeğin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Anamur burada tavrını koymuştur. Türkiye’nin başına musallat olan, insanları bir şekilde tehdit eden, korkutan onların özgürlüklerine el koyan, onları gittikçe fakirleştiren ve kuru ekmeğe muhtaç eden, devleti yıkmak için olağanüstü icraatlar yapan ve kurumları darmadağın eden, adliyesini, idaresini, ordusunu, bütün kurumları darmadağın eden, ceberut bir siyasi iktidar karşısında, millet çaresiz, bitkin ve bezgin iken bir kahraman Türk kadını ortay çıktı. Dedi ki ‘Bu düzen böyle gitmemeli. O zaman ne yapmalı? Mutlaka ilk seçimde örgütlenerek, bireysel özgürlüklerimizi ön planda tutarak, yeniden Türkiye’yi inşa etmek, imar etmek için iktidar olmalıyız.’ İşte bu insan Meral Akşener’dir. İYİ Parti’yi kurdu. İYİ Parti Türk milletinin artık alternatifi oldu ve devletimiz için, milletimiz için, bireyimiz için zorunlu bütün reformları tek tek yapacak. Bağımsızlığımızı, egemenliğimizi, güzel idareyi, iyi idareyi kuracak ve ekmeğimizi bütünleyecek olan bir siyasal iktidarın başı olacaktır Meral Akşener. Onun için bugün sayın Akşener, Cumhurbaşkanı adayımızdır. Bu Cumhuriyet meydanında Anamurlular bunun en güzel örneğini verdiler. Anamurlular, ‘Meral Akşener birinci turda Cumhurbaşkanı’ diyorlar.

Çok zorluklar, sıkıntılar çekiyoruz. Bunları Allah’ın izniyle aşacağız. Ama sizler o kadar iyi insanlarsınız ki Allah razı olsun davetimize icabet ettiniz, yağmura rağmen alanı terk etmediniz. Bizi çok mutlu ettiniz. Anamurlu olduğum için gurur duyuyorum. Bu yağmur damlaları tüm Türkiye’de sandığa düşen oy olsun. Sizlerin desteği ve gayreti ile sayın Akşener’i Cumhurbaşkanı yapıp Meclis’e de kuvvetli gireceğiz inşallah. Seçimin Türk milletine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yüzünü güneşe dön Anamur.”

Konuşmanın ardından adaylar, İlçe Başkanı Erdal Bulut ve Belediye Başkanı Mehmet Türe ile birlikte sahneye çıkarak el ele poz verdiler.

Aday tanıtım törenine Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

2 Haziran 2018027 2 Haziran 2018055gündem002gündem0012 Haziran 2018030 2 Haziran 2018031 2 Haziran 2018034 2 Haziran 2018036 2 Haziran 2018051 2 Haziran 2018052 2 Haziran 2018053 2 Haziran 2018054 2 Haziran 2018055 2 Haziran 20180572 Haziran 2018025 2 Haziran 2018050

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com