logo

Anamur Reklam

Kaş Tur’un 4 aracı kundaklandı

Anamur’da turizm seyahat hizmetleri hizmeti veren Kaş Tur ‘un 4 aracı 4 yıl aradan sonra yine kundaklandı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Şirket Sahibi Hüseyin Kaş,” İşimizi Ekmeğimizi kazanmaya çalışan bir şirketiz. Nerde yaşıyoruz? Biz paranoyak olduk artık. Bize uyku yok. Sabaha kadar nöbet bekliyoruz. Yetkililerden destek bekliyoruz. Bu 4. olay. Biz bir araç zannettik. Ama kamerayı incelediğimizde anladık ki şirketimize ait 4 aracımızı yakmaya çalışmışlar. Allah yüzümüze bakmış. Araçlarımıza yapılan bu kundaklamada Tekerlerine benzin dökülüp yakılmak istenmiş 3’ü büyümeden kendiliğinden, diğeri yoldan geçen bir vatandaşın kendi aracından aldığı yangın tüpü ile müdahale etmesi sonucu söndürülmüş” dedi.
Polisin Olayla ilgili soruşturmasında güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kundaklama olayını ilk belirlemelere göre iki kişinin yaptığı görülüyor. Şahısların oldukça rahat tavırlarından dolayı  çevrede gözlemci olan başkalarının da olabileceğinden şüphelenen polis caddeye giriş çıkışlardaki bütün kameraları inceliyor.
4 yıl önce de 20 gün ara ile araçlarının kundaklandığını Söyleyen Şirket Sahibi Hüseyin Kaş, bu kundaklamayı yapanlarla 4 yıl önceki olayın faillerinin aynı kişiler olduğundan şüphelendiğini bu olayın failleri ise henüz yakalanmadığını söyleyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com