logo

Anamur Reklam

KAVGA ÇATIŞMAYA DÖNÜŞTÜ 1 KİŞİ VURULDU

www.anamurgundem.com001

D-400 karayolu muzlu kavşakta kırmızı ışıkta meydana gelen olayda Aralarında husumet bulunduğu  O.A’ya kimliği belirsiz kişi veya kişiler ateş ederek silahla vurdu.

Edinilen bilgiye göre, olay akşam saat 17.30 sularında meydana geldi. Plakasız  motosikletle şehir merkezine gitmekte olan bir kişi İskele yolu kavşağında  pompalı tüfekle ateş etti. Olayın ardından O.A’ya e ait olduğu belirtilen  otomobilin sol ön kapıda bir adet kurşun izi belirlendi. Polis olay yerinde yaptığı geniş inceleme sonrasında Osman Ateş´e ait olduğu belirtilen  otomobil Anamur Devlet Hastanesinde polis gözetiminde tutulurken, Vurulan O’A’nında Anamur Devlet Hastanesine kaldırıldığını Hastanede Beyin Cerrahı olmadığı için Anamur Özel ANAMED Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ederken  yaralamayla ilgisi olduğu sanılan bir kişi gözaltına alındı.  Olay yerinde bir adet tabanca boş kovanı, bir adet pala tabir edilen satır ve 3 adet bira şişesi bulundu.   Anamur Polisi olayla ilgili geniş çaplı soruşturmaya devam ediyorwww.anamurgundem.com004 www.anamurgundem.com002 www.anamurgundem.com003

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com