logo

Anamur Reklam
26 Mayıs 2018

Kaymakam Kurdoğlu, şehit aileleriyle buluştu

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Anamur Öğretmenevinde şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verdi. Yemeğe Kaymakam Mehmet Kurdoğlu’nun eşi, Garnizon Komutanı Şaban Delioğlu ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener ve eşi ile protokol mensupları, şehit ve gazi aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve iftar duasının okunmasıyla devam eden programda bir konuşma yapan Kaymakam Kurdoğlu, “Aziz vatanımızın değerli şehit yakınları, değerli gazi yakınları ve değerli gazilerimiz. Bu topraklarda birliğimizin ve beraberliğimizin unsuru, bu vatana bu millete emeği en fazla geçen kişiler şehit ve gazi aileleridir. Şehitlerimize, gazilerimize minnet borcumuz var. Şehitlerimizin ve gazilerimizin anne, baba, eşleri ve çocukları bizim emanetimizdir. Bugün burada sizinle olmak onur ve gurur verici. Katılımızından dolayı teşşekür eder hayırlı ramazanlar dilerim” dedi.

İlçe Müftüsü Zeynel Abidin Çınar’ın duasıyla yemek sona erdi.26 Mayıs 2018042 26 Mayıs 2018043 26 Mayıs 2018044 26 Mayıs 2018045

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com