logo

Anamur Reklam

KAYMAKAM KURTOĞLU KÜKÜRLÜLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

gündem018Kaymakam Mehmet Kurtoğlu Kükürlüler derneğini ziyaret etti

Dernek Başkanlığını Dr. Gülay Uysal’ın yönettiği Anamur’da faaliyet gösteren Kükür Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden Anamur Kaymakamı Mehmet Kurtoğlu  Sosyal ve Kültürel faaliyetlerini sürdüren Derneğin  Başkanı Gülay Uysal ve Yönetimi tarafından derneğim giriş kapısında karşılandı.

Dernek binasında  ikramların yapıldığı ziyarette  konuşan Derneğin Başkanı Gülay Uysal, “Derneğimizi ziyaret ederek bizleri onurlandıran mutlu eden  Anamur Kaymakamımız Mehmet Kurtoğlu’na  şahsım ve yönetimim adına  sonsuz teşekkür ederim” Dedi.

 Kaymakam Kurtoğlu’da, “ Derneğin  Anamur’daki faaliyetlerini takip ettiğini belirterek  Sosyal ve Kültürel anlamada derneğe yardımcı olmamız gerektiğinde yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. “ Dernek Başkanı Uysal ve yönetiminin çalışmalarında başarılar dilerim. Gösterdikleri ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyetide dile getiren Kaymakam Kurtoğlu kendisine ikram edilenlerden sonra derneği gezerek hep sohbet etti hemde derneğin işleyişi çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.  Ziyaretin sonunda kendisine ikram edilen Kahveli sohbetin ardından Dernek Başkanı Gülay Uysal ve Yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyareti sonlandırdı.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com