logo

Anamur Reklam
12 Mayıs 2018

Kent raporu Kaymakam Kurdoğlu’na sunuldu

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’nun talebi doğrultusunda; Anamur’u geleceğe taşımak adına, Anamur’da görev yapan Gazetecilerin gözünde kentin eksiklikleri, aksaklıkları başta olmak üzere, Anamur’un gelişimi için uygun görülen önerilerden oluşan “Kent Raporu” Kaymakam Kurdoğlu’na sunuldu.

Anamur’da, trafikten çevresel sorunlara çarpık yapılaşmadan sahil projeleri ve zirai ilaç atıklarına, yer altı suyu kirliliğinden sahilin durumuna kadar bir çok konunun ele alındığı ve rapor haninde hazırlanan dosya, 07 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 15.00’de Anamur İlçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’na makamında sunuldu.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti’ni temsilen Cemiyet Başkan Yardımcısı Tahsin Ünlü, Cemiyet Sekreteri Kazım Kılınç, Cemiyet Muhasibi İbrahim Polat ve cemiyet Yön.Kur.Üyesi Muharrem Garip hazırlanan Kent Raporu’nu İlçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’na Sundular.

İlçe Kaymakamı Kurdoğlu, hazırlanan “Kent Raporu”nu kısaca inceleyerek, dosyada yer alan bazı konuların çözümü hakkında girişimlerin de başladığının müjdesini verdi. Bazı konular hakkında da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İlçe Kaymakamı Kurdoğlu hazırlanan “Kent Raporu” için Anamur Gazeteciler Cemiyetine teşekkür etti.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Üyelerinin İlçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ile toplu fotoğraf çektirmelerinin ardından ziyaret sona erdi.12 Mayıs 2018074 12 Mayıs 2018075 12 Mayıs 2018076

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com