logo

Anamur Reklam

Kılıçdaroğlu’na Mersin raporu sundular

31 Mart 2018057CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu’nun Mersin ofisinde proje geliştirme ve telefon arama birimlerinde görev alan kadınlar, Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. 120 bin Mersinliye telefonla ulaşarak sorun ve taleplerini not eden, Mersin’in sorunlarına ve çözüm önerilerine dair rapor hazırlayan kadınlar, çalışmalarını Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na sundu.

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu’nun Mersin’deki çalışma ofisinde proje geliştirme ve telefon arama ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, son 6 ayda 120 bin Mersinliye telefonla ulaştı, vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinledi ve bunları Milletvekili Kuyucuoğlu’na ulaştırdı, Kuyucuoğlu da vatandaşların sorun ve taleplerini meclis gündemine getirerek çözüm aradı. Çalışma ekibi ayrıca, Mersin’in sorunlarına ve çözüm önerilerine dair kapsamlı bir rapor da hazırladı.

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, çoğunluğu kadınlardan oluşan 50 kişilik çalışma arkadaşlarıyla birlikte Ankara’ya çıkarma yaptı.

Ankara ziyareti, ilk kez Ankara’ya gelenler de olduğu için Anıtkabir ziyareti ve Ulu Önder Atatürk’ün manevi huzuruna çıkılmasıyla başladı.

CHP Mersin Milletvekili Kuyucuoğlu ve beraberindeki çalışma arkadaşları daha sonra TBMM’ye geçerek CHP Grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinledi. ‘Hedef 2019’ ve ‘Mersin burada’ yazılı pankartlar açan kadınlar, attıkları sloganlarla Mersin’in sesini TBMM koridorlarına taşıdı.

Grup toplantısının ardından kadınlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. 120.000 vatandaşa telefonla ulaşılması ve Mersin’in sorunlarına dair rapor hazırlanması çalışmalarını Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na ayrıntılı şekilde anlatan kadınların sunumunu hem genel başkan Kılıçdaroğlu hem de genel başkan yardımcıları ilgiyle dinledi. Kılıçdaroğlu, kadınların örnek bir çalışmaya imza attığını belirterek emeği geçenleri tebrik etti.

Kadınlar, TBMM’de CHP Genel Sekreteri ve Genel Başkan yardımcıları ile görüştü, ziyaretin ardından CHP Genel Merkezini de ziyaret eden grup burada parti yöneticileriyle bir araya geldi.

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, “Kadınların çoğunlukta olduğu Mersin telefon arama ve proje çalışma arkadaşlarımız grup toplantısına katılarak Mersin’in sesi oldular. Çalışmaların raporunu Genel Başkanımıza ve Genel Başkan Yardımcılarımıza ilettiler. Emeklerine sağlık, hepsi ile ayrı ayrı gurur duyuyorum. Sadece Mersin’de değil, Türkiye’de örnek olabilecek bu çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.31 Mart 2018055 31 Mart 2018056 31 Mart 2018058

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com