logo

Anamur Reklam
31 Mayıs 2019

Kılınç, Turizm Derneği ile bir araya geldi

Anamur Belediye Başkanı  sayın Hidayet kılınç, Anamur Turizm ve Kültür Derneğinin  , Anamur Beledi ye meclis salonunda  gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısına katıldı..
Toplantıda Dernek Başkanı Fatih Şen , Anamur Turizm Kültür Derneğinin  11 Şubat 2017 yılından bu zamana kadar yaptıkları faaliyetleri  dile getirdi.  Anamur  ve Turizm Kültür Derneğinin faaliyetlerinden bir kaçı şöyle :
31.01.2019 – 03.02. 2019 tarihlerinde Anamur’un tanıtımı için uluslararası Emitt İstanbul Turizm fuarında bölgemizi tanıttık. Kurumsal web sayfası olanwww.anamurturizmdernegi.com faaliyete geçtiğini dile getiren dernek başkanı ayrıca dernek tarafından düzenlenen fakat iki yıl  ara verilen Cumhuriyet balosunu 2018 yılından bu tarafa tekrar faaliyete geçirdiklerini söyledi.
Yine nisan ayı Turizm Haftasında 480 ilköğretim öğrencisine  Anamurium Antik Kente ,Mamure Kalesine ve Astım Mağarasına  geziler düzenlediklerini,  Anamur’u ulusal kanallarda tanıtımını yaparak izleyiciye aktardıklarını ve 19-20 Mart tarihlerinde Ankara turizm fuarında bölgemizi tanıttıklarını dile getirdi.
Anamur Belediye Başkanı sayın  Hidayet Kılınç, Anamur’da turizm sezonun açılmasıyla  dernek üyelerinin isteklerini dinledi.  İsteklerinden bir kaçı şöyle: İskeleye düzenlenen  otobüs seferlerinin yaz-kış sezonlarında gece 12:00’ye kadar devam etmesi, Bozdoğana otobüs seferlerinin düzenlenmesi. Tek tek şikayetleri ve istekleri not alan Başkan Hidayet Kılınç “ 7/24” telefonun açık olduğunu her türlü şikayetleri dinleyeceğini söyledi.
Bütün sorunları yasal kanunlar çerçevesinde çözeceğini söyleyen Başkan Hidayet Kılınç  toplantının sonuna doğru dernek üyelerinin sorunlarını dinledi, çözüm noktasında elinden geldiğince yardımcı olacağını dile getirdi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com