logo

Anamur Reklam

Kılınç’a Karalarbahşişte sevgi seli

Cumhur ittifakı Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç mahalle ziyaretleri kapsamında Karalarbahşiş Mahallesinde düzenlediği toplantıda sevgi seli.

MHP Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, ekibiyle beraber alana girişinde kurban keserek karşılandı.

Toplantıya İttifak Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ak Parti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, her iki partinin İlçe yöneticileri, kadın kolları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve yoğun bir kalabalık katıldı.

Havaiyi fişek, ve meş’aleler eşliğinde coşkuyla karşılanan Hidayet,  Kılınç sizler hizmetin en iyisine layıksınız. Hizmet ihtiyaçlarınızı biliyoruz, hepsini yapacağız. Dedi.

Kılınç Burada yaptığı konuşmada, “Biz gerçek hizmetlerle geliyoruz, hepsi hemşerilerimizin ihtiyacı olan hizmetler laf olsun diye vaat etmiyoruz çünkü yarın yine sizlerle yüz yüze bakacağız. 4 G gücümüzle yapacağız. MHP ilçe başkanımızı da Ak Parti ilçe başkanımızla birlikte Ankara’ya gideceğiz. Bakanlarla görüşüp hizmetleri koparmadan gelmeyeceğiz. Yıllardır Ankarada’yım memuriyet yaptım bürokratlık yaptım sizlerin desteğinizle Milletvekilliği yaptım hangi hizmet nereden alınır, hangi ödenek hangi müdürlükten çıkartılır iyi bilirim” Dedi. Toplantının sonunda  Anamur Vilayet”  Başkan Hidayet  şeklinde sloganlar  atan vatandaşlar atıldı, Anamur’a has düğün yemeği olan yoğurtlu dövme ikram edildi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com