logo

Anamur Reklam

Kılınç’tan Kalınören’de tapu sözü

Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, Kalınören mahallesinde vatandaşlara hitap etti.
Kalınören’de düzenlenen açık hava toplantısında Kılınç’a AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz da destek verirken, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, her iki partinin yönetimi, meclis üyesi adayları ve partililer de hazır bulundu. Toplantıya Kalınören Mahallesi Muhtarı Sezai Ulu ile vatandaşlar katıldı.
Kılınç, Kalınören’in sorunlarını bildiğini belirterek, şunları söyledi:
“Kalınören’in bir çocuk parkı olmadığını biliyorum. En yakın yere yapacağım. Yol sorununu biliyorum. Sağolsun belediye başkanlarımız, ayağımız çamurdan hiç kurtulmadı. Asfalt şantiyesini ve parke fabrikasını kurarak 5 sene sonunda Kalınören’de asfaltsız ve parkesiz yol bırakmayacağım. Mahallenin yüzde 70’inin kanalizasyonu yok. Bunu da çözeceğiz. En büyük sorununuzu da biliyorum. Hazine arazileri üzerinde oturuyorsunuz. Hükümetle birlikte imar çalışması yapıp 5 sene içinde herkesin müstakil tapusunu kendisine teslim edeceğiz. Elektrik sorunu olduğunu biliyorum. Genel iktidarın temsilcisi de işte yanımda. Allah’ın izniyle tüm sorunları birer birer çözeceğiz.”
İlçe genelinde gerçekleştireceği projeleri de sıralayan Kılınç, rakiplerini de eleştirerek, “Rakiplerimize bakıyorum. Birisi 10 senedir orada, yaptığı ettiği birşey yok. Onu muhatap bile almıyorum. Bir türlü şehrül emin olamadı, 18 günde de olacağı yok. Diğeri de işadamı, Allah çok versin, parasını pulunu arttırsın. Ama sorarım bugüne kadar devlette bir imza atmış mı? Bir projenin nasıl takip edileceğini bilir mi? Bir kişinin tayinine bir yardımı olmuş mu? Bir tecrübesi var mı? Aydıncık’tan öteye geçemeyecek bir adama Anamur’u teslim edecek misiniz? Kalınören kararını vermiş, Anamur kararını vermiş. Biz de sizin emrinizde olacağız, belediyenin kapılarını açacağız. Bu toplantıları ileride yine burada birlikte yaparak birlikte karar alacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com