logo

Anamur Reklam

Koç Zeytinyağı fabrikası Özel Gümüş Koleji’ni ağırladı

gündem015

Anamur’da bölgesinde tek zeytin  yağ fabrikası olarak hizmet veren Koç Zeytinyağı Fabrikası Özel Gümüş Koleji yönetimi ve öğrencilerini ağırladı.

Burada Zeytin fidelerini toprakla buluşturan öğrencilere fabrikayı gezdirip Zeytin’in yağa dönüşme evreleri hakkında, öğretmen ve öğrencileri makineler önünde bilgilendiren işletme sahibi Adem Koç, zeytinin  ve zeytinyağının sağlığa olan katkı ve önemini öğrenmenin çocuklar için çok önemli olduğunun altını çizerek yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Özel Gümüş Koleji yetkilileri ve öğretmenleri tarafından her hafta farklı konularda işlenen canlı projelerle eğitimin yanında öğrencilere ülkemizi tanıtıp bilgi dağarcığını genişletmek amacıyla düzenlenen gezinin bu haftaki durağı ise Koç Zeytinyağı fabrikası oldu.

Ziyaretin sonunda öğrenci ve  öğretmenlere fabrikayı gezdiren Koç günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafının ardından konuklarını yolcu etti.gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com