logo

Anamur Reklam
05 Ağustos 2019

Kocamaz İYİ Parti GİK’te

Mersin Büyükşehir Belediyesi Esik Başkanı Burhanettin Kocamaz İYİ Parti GİK üyeliğine seçildi.
İyi Parti’nin 4. Olağanüstü Kurultayı’nda, yetkili organ Genel İdare Kurulu’nun (GİK) 50 üyesi belli oldu, seçim ilk kez çarşaf liste ile yapıldı
50 asil, 25 yedek üyenin belirlendiği GİK seçiminde, Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas 536 oy alarak, en yüksek oyla GİK’e giren isim oldu. Genel Sekreter Cihan Paçacı, Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Aytun Çıray, Salim Ensarioğlu, Kamil Erozan, İsmail Koncuk, Hasan Seymen, Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Yavuz Temizer, Akşener’in genel başkanlık yetkisiyle, kurultaydan kısa süre önce genel başkan yardımcılığına getirdiği Yavuz Ağıralioğlu da GİK’e üst sıralardan giren isim oldu.
Kocamaz da GİK’te
Yerel seçimlerde, İyi Parti’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterme kararı aldığı, ancak listelerin teslim saatine kadar dosyası seçim kuruluna ulaştırılamadığı için aday olamayan eski Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz da GİK’e girdi.
Akşener’in Kocamaz’ı yeni Başkanlık Divanı’na alabileceği ya da danışman olarak görevlendirebileceği belirtiliyor.
Yeni GİK şu isimlerden oluştu:
Berna Sukas, Naci Cinisli, Aytun Çıray, Ümit Dikbayır, Yavuz Ağıralioğlu, Tolga Akalın, Hasan Seymen, Ersin Beyaz, Rıdvan Uz, Aydın Adnan Sezgin, Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Salim Ensarioğlu, Metin Ergun, Zeki Hakan Sıdalı, Koray Aydın, Cihan Paçacı, İsmet Koçak, Dursun Çolak, İsmail Tatlıoğlu, Sultan Neslihan Seven, Ahmet Kamil Erozan, Cumali Durmuş, Mehmet Aslan, Samet Reis, Uğur Poyraz, Nuri Okutan, Yavuz Temizer, Hasan Toktaş, Süleyman Sırrı Özdolap, Mesut Özarslan, Şükrü Kuleyin, Mehmet Arslan, Burhanettin Kocamaz, İsmail Koncuk, Murat Karaman, Fuat Geçen, Halil Aydoğdu, Emir Sami İşmen, Yiğit Karakış, Aylin Cesur, Haydar Arda Çakmak, Bülent Gürsoy, Sena Aksakallı, Murat Cem Özdemir, İbrahim Güzel, Ali Kamış, Tevfik Sinan Sözen, Ayhan Erel, Vedat Bayram, Hayrettin Nuhoğlu.
KOCAMAZ’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Kocamaz, sosyal medaydan yaptığı teşekkür açıklamasında şunları kaydetti:
“Sevgili Mersinliler,
Değerli İYİ PARTİ Genel Kurul Delegeleri.
Öncelikle Herkese Hayırlı akşamlar diliyor ,selam ve saygılarımı sunuyorum.
Yaklaşık 10 aydır şahsıma ve özellikle de Türk Demokrasisine yaşatılan bunca olumsuzluklardan sonra dün Sayın Meral Akşener önderliğinde İYİ PARTİ 4.Olağanüstü Kurultayı bir Demokrasi şöleni halinde geçti.
Şimdiye kadar çok fazla alışık olmadığımız bir şekilde Çarşaf liste halinde girilen GİK seçimlerinde İYİ Parti delegasyonunun değerlendirmeleri sonucunda şahsıma karşı gösterilen teveccühe teşekkür ediyorum.
Rabbim bizleri çıktığımız bu yolda,alacağımız görevlerde ve vereceğimiz Hizmetler de mahcup etmesin.
Zira şu anda Yüce Türk Milletinin tek ve yegane umudu haline gelmiş İYİ Partimize ve bizlere önümüzdeki süreçte çok büyük görevler düşmektedir.
Ülkemizin ve Milletimizin gerek ekonomik gerekse de izlenen iç ve dış politikalar yüzünden çok fazla sıkıntılar yaşadığı bu dönemde sorunların azaltılmasına yönelik zerre kadar katkımız olabilirse ne mutlu bizlere.
Rabbim izlediğimiz politikaları isabetli,Milletimizi mutlu,birlik ve beraberliğimizi daim,zorlarımızı kolay,işlerimizi de rast getirsin.
Yüce Türk Milletimizin bu topraklardaki varlığı daim olsun.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Ne mutlu Türk’üm diyene!…”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com