logo

Anamur Reklam

Kükürlüler Derneği Festivale damgasını vurdu

gündem060

Anamur’da  Sosyal ve Kültürel anlamda  yaptığı bir birinden güzel etkinliklerle Dr. Gülay Uysal’ın  Başkanlığını yaptığı Derneği Kükür Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği geçtiğimiz günlerde düzenlenen Anamur 11. Uluslararası Kültür ve Muz Festivalinde festival alanında açtığı çadırı ile etkinliklerde yaptığı güzel konsepti ile 5 gün boyunca festivale damgasını vurdu.

Kükür Köyleri yönetim kadrosu ile festival boyunca Dernek Başkanı Gülay Uysal ve beraberindeki yönetimi Anamur 11. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali sportif ve kültürel ve sosyal etkinlikleri Festival Yürüyüşünde özel olarak hazırlattıkları arabada kültür miraslarının yer aldığı bir birinden güzel dokuma halılar,   Türk bayrakları ve yöresel kıyafetleri ile herkesin dikkatini çekti.

Muşurup Sanat Sokağı) alanında araba üstünde ellerinde Türk Bayrakları ile festival yürüyüşünün simgesi olan Kükür Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi zaman zaman attıkları sloganda “ Anamur Sevdalısıyız” Derneğimizin gönül elçileri olarak Anamur adına her daim taşın altına elimizi koymaya hazırız diyerek festivale damgalarını vurmayı başardılar.gündem075gündem059 gündem060 gündem062

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com