logo

Anamur Reklam

Kuyucuoğlu, Silifke’de vatandaşlarla buluştu

5 Eylül 2018011CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Serdal Kuyucuoğlu, Kilikya Nehir Derneği öncülüğünde düzenlenen Gadir Hum etkinliğine katıldı ardından da Silifke ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Kuyucuoğlu, hafta sonunda, Kilikya Nehir Derneği öncülüğünde Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlenen Gadir Hum etkinliğine katıldı ve vatandaşların Gadir Hum bayramını kutladı.
Kuyucuoğlu, daha sonra Silifke ilçesine geçti ve ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti. Kuyucuoğlu Silifke gezisi kapsamında ayrıca Meydan, Çaltıbozkır, Örenköy, Kocaoluk, Uzuncaburç, Mara (Kırobası) ve Kavak mahallelerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Kuyucuoğlu, “Zengin tarihi, kültürü ve sımsıcak insanlarıyla turistik cennet ilçemiz Silifke’yi çok önemsiyorum. Silifke tarımıyla, turizmiyle, son yıllarda sanayisiyle Mersin’in parlayan yıldızlarından biri haline geldi. Bu yönüyle Mersin’le ilgili kalkınma ve yerel anlamda bir planlama yapılacaksa, Silifke’nin potansiyelinin ve Silifke insanının beklentilerinin mutlaka dikkate alınması lazım. Silifke’mizde vatandaşlarımızla bir araya geldik, sohbet ettik. Önümüzdeki günlerde Silifkelilerle daha sık bir araya geleceğiz” dedi. 5 Eylül 2018010 5 Eylül 2018012 5 Eylül 2018013

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com