logo

Anamur Reklam

Kuyucuoğlu’ndan miting çağrısı

20 Haziran 20181007CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin 20 Haziran’da Mersin’de yapacağı mitinge tüm Mersinlileri davet etti. Kuyucuoğlu, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ile birlikte Anadolu’nun birçok ilini dolaştım. Halkın umudunun Muharrem İnce de olduğunu gördüm. Mersin halkının da çok yüksek bir katılımla tarihi bir mitinge tanıklık edeceğine inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 20 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de Tevfik Sırrı Gür Stadı yanındaki alanda Mersinlilerle buluşacak.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına bizzat katılan ve İnce ile birlikte birçok şehre giderek mitinglerinde bulunan CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, tüm Mersin halkını mitinge davet etti.

Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adayı olmasının toplumda umut ve heyecan yarattığını, Türkiye’nin normalleşmesini isteyen milyonların umudunu Muharrem İnce’ye bağladığını ifade eden Kuyucuoğlu, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ile birlikte Anadolu’nun birçok ilini dolaştım.  Kilis, Gaziantep, Kahramanmaraş, Ordu, Diyarbakır, İstanbul Bağcılar, Sakarya, Kastamonu, Karabük mitinglerinde vatandaşlarımızla temas ettim. Halkın umudunun Muharrem İnce de olduğunu gördüm. Herkesin cumhurbaşkanı adayı, milletin cumhurbaşkanı adayı diyoruz. Bunlar sadece birer slogan değil. Bunlar Anadolu’nun dört bir yanındaki meydanların verdiği birer mesaj. Türk halkı 16 yıldır yoruldu. Türk halkı artık normalleşmek istiyor, geleceğine güvenle bakmak istiyor, demokrasi istiyor, adalet istiyor. Bunun için cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz.  Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce 20 Haziran’da da Mersin’de olacak. Mersin halkının da çok yüksek bir katılımla tarihi bir mitinge tanıklık edeceğine inanıyorum” dedi.20 Haziran 20181008

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com