logo

Anamur Reklam

LEZİZHAN ÇİĞKÖFTEDEN POLİS VE JANDARMAYA İKRAM

gündem003Anamur’da Ören bölgesinde yol uygulaması yapan polis ve jandarma ekiplerine çiğ köfte ikram ederek moralini yerinde tutmak için kendi elleriyle çiğ köfte yoğurup onlara ikram eden LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE işletme sahibi Cemil Ceylan ve çalışanları burada arkadaşlarıyla birlikte çiğ köfte yoğurup polisimin yanındayım dedi.

Anamur’da sektöründe öncü kuruluş olan LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE sahibi Ceylan ve ekibi

Dün gece şehrin giriş bölgesinde uygulama yapan polis ve jandarma ekiplerine çiğ köfte ikramında bulunarak Bu soğuk havada onların içini ısıtmak için böyle bir şey yapmak istedik. Bu bayrağın altında soğuk havaya rağmen vatandaşlarımızı bekledikleri için, jest olsun diye ikramda bulunduk. İnşallah memnun kalmışlardır. Polis bizim polisimiz, vatan bizim vatanımız, bayrak bizim bayrağımız. Bütün polis teşkilatı ve Jandarma ekiplerimizin yanındayız. Onlar bizi koruyup kolluyor. Bizlerde onların arkalarındaki güçleri destekçileri olmaya devam edeceğiz.’ ifadelerini kullandı.

Polis ve jandarma ekipleri ise, ikramdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, LEZİZHAN ÇİĞ KÖFTEYE teşekkür ettiler.gündem001 gündem002 gündem004

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com