logo

Anamur Reklam

LEZİZHAN’DA SÜRPRİZ HEDİYELER BURKANLA 5 ÇAYINDA

gündem005Anamur’da: YEŞİLYURT MAH. AKDENİZ CAD. NO:65/B ‘de hizmet veren sektöründe öncü kuruluş olma yönünde emin adımlarla ilerleyen Lezizhan Çiğ köfte müşterilerine verdiği damak tadı ile vazgeçilmez oldu.

Genç İşadamı Cemil Ceylan tarafından Anamur’da şubesi açılan işletmenin müşteri potansiyeli günden güne artıyor.    Hizmet verdiği şık dekorasyonlu mekânında müşterilerini ağırlamaya devam eden Lezizhan Çiğköfte verdiği damak tadı ile kalmayıp müşteri portföyünü genişletmek daha iyi hizmet ve daha geniş müşteri kitlesine sahip olmak için günden güne yenilikler ve sürpriz hediyeler vermeye devam ediyor.  Lezizhan Çiğ Köfte sponsorluğunda hafta içi her gün saat 17.00 19.00 arası 89,6 Gözde FM de Ayhan Reisin hazırladığı Burkanla Beş Çayı programında https://www.facebook.com/89.6gozdefm facebooktan gerçekleşen canlı yayında en çok kalp atan yayını zaman tünelinde paylaşan dinleyicilerine sürpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Deneyimli bilgi birikimli sunucu Burkanın Beş Çayında Lezizhan Çiğ Köfte sponsorluğunda yapılan özel programda canlı yayında en çok kalp atan ve bu yayını zaman tünelinde paylaşan dinleyicilere Lezizhan Çiğ Köfte işletme sahibi Cemil Ceylan tarafından çeşitli hediyeler takdim ediliyor.

Anamur ve Bozyazı ‘da hemen hemen  her yerde  kendine öz  lezzeti ile müşterilerine hizmet veren Lezizhan Çiğköfteyi radyoda yaptığı programı  dışında esnaflar vatandaşlar ile yaptığı kısa ve öz röportajlar ile çiğköfte tüketimi günden güne arttırıyor. Eşsiz lezzeti ve damaklarda bıraktığı doyumsuz tadıyla oldukça fazla beğeni alan Lezizhan Çiğköfteyi Anamur şehir merkezi Ören bölgesi başta olmak üzere Bozyazı merkez ve mahalle, evlere kadar giderek çiğ köfte lezzetini radyoda duyurduğu gibi vatandaşa kadarda hizmet veriyor. Ve her geçen gün yeni yüzlerle yeni röportajlarla kendi Programı Burkanla Beş Çayında17.00 19.00 arası 89,6 Gözde FM de ve facebok sayfasında  bu güzel anıları paylaşarak işini en güzel şekilde icra ediyor.

Bu sektörde bir ilke imza atan Lezizhan çiğ köfte işyeri ise en çok çiğ köfte yiyenlere ve bu programa katılarak takipte bulunanlara   hediye sürprizlerinin ardı arkası kesilmiyor. İşletme sahibi Ceylan ise yapılan bu geniş çaplı tanıtımdaki asıl amacın Lezizhan Çiğ Köftenin tadını Anamur, Bozyazı, ve civar bölgelerine ulaştırarak en güzel damak tadını vermek verilen hediyelerimizinde her geçen gün farklı şahıslara ulaştırmak birinci hedefinin olduğunu söyledi.

Lezizhan Çiğköfteyi tatmak lezzetine ulaşmak isteyenler içinse sadece yapması gereken ister YEŞİLYURT MAH. AKDENİZ CAD. NO:65/B ‘ye uğramak isterse hafta içi her gün saat 17.00 19.00 arası 89,6 Gözde FM de Ayhan Reisin hazırladığı Burkanla Beş Çayı programında https://www.facebook.com/89.6gozdefm facebooktan gerçekleşen canlı yayında en çok kalp atan yayını zaman tünelinde paylaşmanız yeterli.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem006

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com