logo

Anamur Reklam

Marvel Tree Hotel Bozyazı’ya imaj getirdi

www.anamurgundem.com002www.anamurgundem.com003Bozyazı’nın yeni imajı Marvel Tree Hotel,  düzenlediği sade bir iftar yemeği ile açıldı. Ankaralı İşadamı Feyyaz Karabekiroğlu’nun İranlı bir arkadaşı ile hizmete soktuğu Hotelin açılışına, Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Orgeneral Ergun Saygun Paşa Devlet Hastanesi Başhekimi  Uzman Doktor Murat Gülener, Anamur Liman Başkanı  Ekrem Memiş, Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü  Doktor Ahmet Hakan Acı, eşleri ile katıldılar.

Bozyazı’nın en güzel Alinko koyunda hem Restaurant , hem de hotel olarak hizmet verecek olan Marvel Tree Hotel  adını hemen önündeki dev ağaçtan alıyor. Hotelin sahibi Feyyaz Karabekiroğlu,  üç tarafı denizlerle çevril cennet yurdumuzun birçok yerinde binlerce keşfedilmeyi bekleyen güzel koyları, kıyıları tarihi ve doğal güzellikleri var.  Mersin’in bakir ilçesi Bozyazı’nın bakir koyunda insanların gelip doğa ile baş başa gürültüden uzak dinlenebilecekleri nezih bir yer açtığımıza inanıyorum. Burası Softa kalesi, Kızıl Liman, Anamur Mamure Kalesi, Anamuryum Antik Kenti, ve Aydıncık Kalenderis tarihi yerleri ve Aynalı Göl Mağarası başta olmak üzere yüzlerce tarihi ve doğal güzelliklerle dolu.  İlk gördüğümde bu koya hayran kaldım. Harabe bir yer devralmıştık. Ama 1,5 yıl çalışmanın ardından halkımızın beğenisine sunuyoruz.” Dedi.  Hotelin odalarını, terasını ve restaurantı basına gezdiren Karabekiroğulları, Antalya Mersin Karayolunun büyük ölçüde tamamlandığını kaydetti ve  Gazipaşa Hava Alanı ile Hotelimiz  arasındaki mesafe  şu anda 1,5 saat. Yollarımız tamamlandığı zaman bu süre 1 saate kadar inecek.” Dedi.
BOZYAZI’NIN YENİ YÜZÜ MARVEL TREE HOTEL
Anamur’un komşu ilçesi Bozyazı’da 7 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Marvel Tree Hotel, Mavi Beyaz Restaurant ve Marvel Bar Akdeniz’in turkuaz sularının hemen kıyısında yer almaktadır.
Denize sıfır olan Marvel Tree Hotel, Akdeniz konseptini yansıtan 32 odalı butik oteldir. 500 metrelik plajı bulunan otelin tüm odaları deniz manzaralıdır. Tüm odalarda televizyon, wireless internet (ücretsiz), klima, televizyon, mini bar, fön makinesi bulunmaktadır.
Otelin Biraz ilerisinde yer alan Mavi Beyaz Restaurant İtalyan, Fransız, Türk mutfağının bir sentezi sonucu oluşan menüsü ile sadece otelde kalan misafirlere değil aynı zamanda dışarıdan gelen konuklara da hizmet vermektedir. Mavi Beyaz Restaurant 100 kişilik açık ve 100 kişilik kapalı olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Böylece restaurant hem yaz hem de kış aylarında aktif olarak çalıştırılmaktadır.
Mavi Beyaz Restaurant’ın hemen yanında Akdeniz’in sularının üzerinde yer alan Marvel Bar ise 150 kişiye hizmet edecek kapasitededir. Marvel Barda dünyaca ünlü kokteyllerin yanı sıra Marvel Bara özel kokteyllerde yer almaktadır.
Marvel Tree Hotel Gazipaşa Havalimanı’na 95 km (1 saat 30 dakika) uzaklıktadır. Uçakla gelen konuklara için özel araçla transfer imkanı bulunmaktadır.
Haziran ayında açılan Marvel Tree Hotel’de tüm detaylar incelikle düşünülmüştür. Özellikle metropol hayatından kaçmak ve bir miktar huzur bulmak isteyen tüm kişilere hitap eden Marvel Tree Hotel doğanın tüm güzelliğini gözler önüne sermektedir.www.anamurgundem.com026www.anamurgundem.com027 www.anamurgundem.com028 www.anamurgundem.com013 www.anamurgundem.com014 www.anamurgundem.com018www.anamurgundem.com001 www.anamurgundem.com005 www.anamurgundem.com006 www.anamurgundem.com007 www.anamurgundem.com008 www.anamurgundem.com009 www.anamurgundem.com010 www.anamurgundem.com011 www.anamurgundem.com012 www.anamurgundem.com014 www.anamurgundem.com015 www.anamurgundem.com016 www.anamurgundem.com017 www.anamurgundem.com019 www.anamurgundem.com020 www.anamurgundem.com021 www.anamurgundem.com022 www.anamurgundem.com023 www.anamurgundem.com024 www.anamurgundem.com025 www.anamurgundem.com029

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com