logo

Anamur Reklam

Mehmet Türe’nin mutlu günü

Anamur Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Türe, Sevgi Nar ile hayatını Mersinde gerçekleştirilen düğünle gerçekleştirdi. Çiftin nikahını Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer kıydı.
Mersin Bütükşehir Belediyesi Bando takımının çaldığı marş eşliğinde sahneye çıkan çift, ilk dansın ardından masaları dolaşarak misafirleri selamladı. Mehmet Türe ve Sevgi Nar düğünlerini aile içi mütevazi bir tören olarak yapmak istediklerini belirterek katılan ve katılamayan ancak yürekleri kendileri ile birlikte olan herkese teşekkür ettiler.
Nikah töreni sırasında her yeni çifte mutluluklar dileyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “Mehmet türe kardeşimizi, siyasi ortamda tanıdım. Kendisi son derece mütevazi insani ilişkileri oldukça iyi sevgi ve saygı duyduğum bir kardeşimiz. Sevgi kardeşimle bundan sonraki hayatlarında başarı ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” Dedi.
İYİ Parti Mersin İl Teşkilatı, Anamur Bozyazı ile birlikte Mersin il ve ilçe teşkilatları ile belediye başkanları ve davetliler katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde Mehmet Türe ve kardeşi Ahmet Türe’nin Anamur Yolları parçası eşliğinde sergiledikleri folklor oyunu büyük alkış aldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com