logo

Anamur Reklam

Meltem Eroğlu, aday adaylığını açıkladı

29 Ekim 20181047CHP Anamur Belediye Başkanı Aday Adayı Meltem Eroğlu, partisinin Anamur ilçe örgütünde düzenlediği toplantıyla aday adaylığını açıkladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, aday adaylarına başarılar dileyerek, görevlendirilen adayın etrafında birleşme çağırısı yaptı.
MELTEM EROĞLU: “BU GÜÇ ÜLKEYİ TEMİZLEYECEK BİR GÜÇTÜR”
Daha sonra kürsüye gelen CHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Meltem Eroğlu, şunları söyledi:
“Sizlere bakınca umudunu hala kaybetmemiş, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, bir o kadar da çağdaş yaşam özlemiyle tutuşan bir güç görüyorum. Bu güç öyle bir güç ki 17 yıllık AKP iktidarının tahammül edilemez zorbalıklarına dur diyebilecek ve bunun sonucunda laik, demokratik bir ülke olma yolunda ilerleyebilecek bir güçtür. Bu güç öyle bir güç ki, her türlü yolsuzluğa, haksızlığa dur diyebilen, direnci ve kuvayi milliye ruhunu damarlarında taşıyan bir güçtür. Bu güç öyle bir güç ki evinin önünü temizleyecek, sonra caddeyi, sonra mahalleyi, sonra ilçeyi ve ili ve en son ülkeyi temizleyecek bir güçtür.
BİRLİK RUHUNU YENİDEN İNŞA ETMEYE ADAYIM
‘Ben değil biz’ olarak, hep beraber ilk önce Anamur’u, sonra Mersin’i ve sonra tüm ülkeyi kurtaracak bir kıvılcım olacak. Ben Anamur’u sadece yönetmeye değil, ufkunu açmaya, çağdaş yaşama ve partimizin en çok ihtiyacı olan birlik ruhunu yeniden inşa etmeye adayım.
ANAMUR’UN SORUNU BAŞARISIZ YÖNETİM
Anamur sahipsiz değil, Anamur’un sorunu başarısız yönetimdir. Ne yapacağını bilmeyen ve halen eş dost ilişkileriyle idare etmeye çalışan yöneticilerin eline kalmış olmasıdır. İşinin uzmanı, ufku açık, halkının yanında projeler hazırlayan, olası gerekeni başaracak kadrolarımızla Anamur’u hak ettiği yere getirmeye adayım.
BU SEÇİMDE BİR BAHAR TEMİZLİĞİ YAPALIM
Anamur’da CHP için, Anamur’da birlik için ve en önemlisi Anamur’a hizmet için, sorunları bilen, çözüm yolları belirlemiş kadrolarımızla Anamur Belediye Başkanlığı’na aday adayıyım. Gelin Allah’ın izniyle bu seçimde bir bayan eliyle bir bahar temizliği yapıp CHP bayrağını bir daha inmemek üzere dalgalandıralım. Anamur için, partimiz için birlik zamanıdır.
Duvarlar tutuşunca hep el ele
Bina olarak yükselir gökyüzüne
Ayrılıklar başlayınca, çatırtılar gelir her birinden
Yıkılıp gider sonra hepsi birden.
***
Hayatta güçlü kuvvetli olmak
Birlik beraberlikle olur ancak
Kükselmek istersen tutuşu el ele
Başımız değsin birlikte göklere.
ATATÜRK VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin ve ülkemizin Cumhuriyet bayramını kutluyorum.
AİLEME VE YOLDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM
Beni bugün yalnız bırakmayan değerli ailem, akrabalarım, hayatımın her alanında bana destek olan sevgili eşim, gözbebeklerim olan evlatlarım, bu uğurda beni yalnız bırakmayan ekip arkadaşlarım ve tüm yoldaşlarım, sizlere teşükkürü bir borç bilirim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”
DİĞER ADAY ADAYLARI BAŞARILAR DİLEDİ
Eroğlu’nun açıklamasını dinleyen CHP’nin diğer belediye başkan aday adayları Durmuş Deniz ve Ayhan Güven, kendisini tebrik ederek başarılar dilediler.29 Ekim 20181030 29 Ekim 20181032 29 Ekim 20181033 29 Ekim 20181034 29 Ekim 20181035 29 Ekim 20181059 29 Ekim 20181063 29 Ekim 20181067 29 Ekim 20181074

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com