logo

Anamur Reklam

MERSİN FUARI İKİNCİ GÜNÜNDE ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

_DSC5324ANAMURGÜNDEM HABER MERKEZİ:

ANKARADAN  SİZ OKUYUCULARIMIZA GELİŞMELERİ AKTARMAYA DEVAM EDECEK…..

Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen  Mersin Ankara Tanıtım Günleri’nin ikinci günü dolu dolu geçti.

Yoğun katılımın olduğu  Mersin Tanıtım Günlerinin Atatürk Kültür Merkezi ( AKM )’de devam eden programın ikinci gününde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli de fuar alanına gelerek standları ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli  Bahçeli’ye ziyaretinde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç ile  çok sayıda partili eşlik etti.

ANAMUR BELEDİYE STANDI İLGİ ODAĞI OLDU

2. Mersin Tanıtım Günlerine katılan Anamur Belediyesi fuarda açtığı görkemli  standı ile konuklara Anamur ürünlerini, lezzetlerini, doğasını, denizi ve kültürünü kendilerine verilen tanıtım materyalleri  ile tanıma fırsatı buldular. Fuarı ziyaret eden konuklara  Anamur Belediyesi Konservatuarı Minikler İl 2.si halk oyunları ekibi birbirinden güzel Anamur yöresine ait oyunları ile  unutulmaz bir gün yaşattılar.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak  fuar alanında Anamur Belediyesi Standını ziyaret etti ziyaret sırasında Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel Mersin Valisi Özdemir Çakacak’a Anamur’u tanıtarak Muz ve Çilek ikramında bulundu hatıra fotoğrafı çektirdi. Anamur Belediye standı Ankarada yaşayan ve okuyan  birçok öğrenci tarafından ziyaret edildi. Memleketlerine olan özlem ve hasretlerini Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel ve Kültür sosyal işler müdürlüğünde çalışan Sevil Aldanoğlu, Fatih Gül ve Belediye basın çalışanı Mehmet Nazlı  ile sohbet ederek giderdi . Fuar 3. günde ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

GELİŞMLERİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİYORUZ. BİZİ  İZLEMEYE DEVAM EDİN.._DSC5266 _DSC5268 _DSC5283 _DSC5286 _DSC5292 _DSC5297 _DSC5309 _DSC5325 _DSC5381 _DSC5436 _DSC5439 _DSC5440 _DSC5442

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com