logo

Anamur Reklam

Mevcut Kooperatif Başkanı Özdemir tekrar seçildi

gündem012

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı genel kurulu Kaplan sinemasında gerçekleşti.

Divan heyetinin teşekkül etmesinin ardından, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile açılan genel kurulda, Yönetim Kurulu Faaliyet raporu, Denetleme Kurulu raporu, gelir gider cetveli ve bilanço oy çokluğu ile kabul edildi.

Gerçekleşen genel kurulda, 2017 yılı çalışma, denetim ve hesap raporları ile yıllık yapılan olağan genel kurulunun 2018-2019-2020 yıllarının birleştirilerek 2021 yılında yapılması görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Genel kurulda konuşan Kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir “Bugün burada Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin genel kurulunu yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Genel kurulumuzun hayırlı olmasını yüce Allah’tan diler, hepinizi yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarım adına saygı, sevgi, muhabbetle selamlarım.” dedi.
Kooperatif ortaklarına  teşekkür eden  Özdemir, ‘Değerli  ortaklarımız, kooperatifimiz  Esnaf ve Sanatkarlarımıza  olan desteğini  hiçbir zaman  sizlerden esirgemedi. Bizlere her zaman destek olan ve zorluk çıkarmayan Halk Bankası Müdürümüz Hakan Atlıhan beye ve çok değerli personeline sizlerin şahsında teşekkür ediyorum.
Sizlerden de ödemelerinizi aksatmamanızı rica ediyorum. Sizler ödemelerinizi gününde ödediğiniz takdirde bizlerde sizlere her türlü kolaylığı sağlamaya devam edeceğiz.’dedi.
Genel Kurula, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Meclis Üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yımaz, İYİ parti İlçe Başkanı Erdal Bulut,  yönetimi MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan yönetimi S.T. K temsilcileri Muhtarlar esnaflar katıldı.gündem001 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com