logo

Anamur Reklam

MHP Kadın Kolları’nı tanıttı

MHP Anamur Kadın Kolları yönetiminin göreve başlaması dolayısıyla parti binasında tanıtım toplantısı düzenlendi.
Toplantıya, MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Kayfeci, Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun, ilçe yönetimi ve kadın kolları yönetimi ile çok sayıda partili katıldı.
MHP ANAMUR KADIN KOLLARI BAŞKANI ALİME YİĞİT:
“DAHA ÖNCE DE ÇALIŞTIK, TECRÜBELİYİZ”
MHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, “İlçe yönetimim ve ilçe başkanım bu seçim sürecinde bana bu görevi verdiler. Kadın kolları olarak canla başla çalışarak adayımızla beraber girmedik ev, sıkmadık el, bakmadık göz bırakmayacağız. Daha önce bu tür çalışmaları yaptık, tecrübeliyiz. Her zaman birlik beraberlik içerisinde olacağız” dedi.
MHP ANAMUR İLÇE BAŞKANI ADNAN GÜBBÜK:
“SEÇİM SÜRECİNİ RAKİPLERİMİZLE KARŞILIKLI SAYGI İÇERİSİNDE BİTİRELİM”
MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük de ‘Sayın belediye başkanım. Bunu yanlışlıkla söylemiyorum’ diyerek başladığı konuşmasında “Seçim çalışmalarımıza devam ediyorduk. Ancak gerçek anlamda seçimin startını bugün veriyoruz. Anamur için hayırlısı neyse o olsun. Rakiplerimize başarılar diliyorum. Bu seçim sürecini karşılıklı saygı kuralları içerisinde bitireceğimizi ümit ediyorum. Anamur’a yakışır bir şekilde bu seçim kampanyasını sonlandıracağımıza inanıyorum” diye konuştu.
MHP MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI RAMAZAN YALÇIN:
“KADININ OLMADIĞI İŞ, BAŞARILI OLMAZ”
MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın ise konuşmasında “Sayın belediye başkanım sözünü ben de gönülden kabul ediyor, destekliyorum. Sizlerin de burada olmasıyla bu işin başlamadan bittiğini görüyorum. Kadın Kolları başkanımız ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Kadının olmadığı hiçbir işin başarılı olmayacağını düşünüyorum ve kadınların de yer aldığı siyasetin daha nezaketli ve başarılı olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.
MHP ANAMUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HİDAYET KILINÇ:
“KADINLAR OLMASA ŞAŞAR KALIRIZ”
MHP Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç da kadının toplumdaki önemine vurgu yaparak, “Kadın eli değmeyen hiçbir iş başarılı olamaz. Kadınlarımızın her alanda yer almasını istiyoruz. Siyasette, ticarette, devlet dairesinde olmalarını istiyoruz, yönetici olmalarından gurur duyuyoruz. Onlara teşekkür ediyoruz. Onlar olmasa biz bu yörenin tabiriyle şaşar kalırız” dedi.
“HEYECANIMIZ VE GAYRETİMİZ ARTIYOR”
Kılınç, 15 Aralık’taki heyecan, birlik beraberlik ve Anamur’u ileriye taşıma gayretinin yukarıya doğru ivme kazanarak devam ettiğini ifade ederek, şunları söyledi:
“Siyasi çalışmalarımız, gezilerimiz ciddi bir katılımla devam etmekte. Arkadaşlarımız özveri göstererek, evlerini, işlerini aksatarak fedakarlıkla bu çalışmalara katılıyorlar. Hepinize teşekkür ederim.”
“RAKİPLERİMİZİ DÜŞMAN OLARAK GÖRMÜYORUZ, ELLERİNİ SIKMAK İSTİYORUZ”
Kılıç, kimseyle kavga etme niyetinde olmadıklarını ifade ederek, şöyle devam etti:
“Biz buraya asla kavga için gelmedik. Karşımızdaki diğer patileri düşman olarak görmüyoruz. Bizimle yarışacak olanların elini, düğünde, cenazede her ortamda sıkmak istiyoruz. Hiç kimseyle kavgamız, dövüşümüz yok. Bu yarış Anamur’a en iyi hizmeti yapma yarışıdır. Biz diyoruz ki bu yarışta varız. Allah’ın izniyle hizmeti de en iyi biz yaparız diyoruz.”
“DEDİKODULARA İNANMAYIN, GENEL MERKEZLERİN YAKINDA AÇIKLAMASINI BEKLİYORUZ”
Geçtiğimiz günlerde kendisinin başka bir ilçeye gönderileceği yönünde basında yer alan bir haberin gerçeği yansıtmadığını belirten Kılınç, şunları söyledi:
“Son günlerde bakıyorum bizi başka yere taşıyorlar, başka ilçeye gönderiyorlar, efendim şu oldu, bu oldu. Ben Anamur’da MHP’nin adayıyım ve 31 Mart akşamı Allah’ın izniyle üç hilalli bayrağı belediyeye dikeceğiz. Sokaktaki dedikodulara inanmayın. Bu iş devam ediyor. Bu iş rastgele yapılan bir adaylık değildir. Bunu herkes bilsin. Onun bunun telefonuyla bu iş olmaz. Genel Merkezlerin bu kararı yakında açıklayacağını bekliyoruz. Biz AK Partilileri de kucaklayacağız, başka hangi partili olursa olsun kucaklamaya hazırız. Kimseyi dışlamıyoruz. Biz burada MHP’yi tekrar belediyeye taşımak için çalışıyoruz. Anamur’da herkese adil, eşit hizmet sunan, herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olmak için çalışıyoruz.”
Toplantıda, partililere sıkma ikram edildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com