logo

Anamur Reklam
17 Ağustos 2019

MHP’de bayramlaşma

MHP Anamur İlçe Başkanlığınca partililerle bayramlaşma programı düzenlendi.
MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük’ün ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programına Programa; Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Başkan Yardımcıları Ahmet Çetin, Türkan Kasapoğlu ve Mehmet Tuğrul, Anamur Ak Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve çok sayıda partili katıldı.
Programın açılış konuşmasını Anamur MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük yaptı. Gübbük, programa katılan Partili Partisiz herkese hoş geldiniz diyerek bayramlarını kutladı.
Programda söz alan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç; “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğu içindeyim. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız.
Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve güzel şehrimiz Anamur’a, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından bayramlaşma programı sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com