logo

Anamur Reklam
05 Mayıs 2018

Muhtar Ulu, mahallesi için çalışıyor

Kalınören mahallesine başlayan rotmix çalışmaları kapsamında işçilere destek veren Muhtar Sezai Ulu, eline küreği alarak çalışmalara katıldı.

Bölgede bulunan bozulmuş yolların bakım ve onarımını yaptıran Muhtar Ulu, işçilere zaman zaman yardımcı olarak kendisi de  kürekle yama yaparak çalışmalara destek veriyor.

Bölgesine hizmet alabilme adına Anamur Belediyesi’nin kapısını aşındıran Muhtar Ulu, “Kalınören mahallemizde taşı taş üstüne koymak için ayrım yapmaksızın ilk günkü heyecan ve hevesle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahalleme hizmet getirebilme adına gerekirse Belediyenin kapısın aşındırma değil kapısında bile yatarım. Mahalle halkımız her hizmetin en güzeline layıktır. Çalışmalar bunlarla da kalmayıp önümüzdeki dönemlerde hizmetler aratarak devam edecek biz hizmet etmeye devam edeceğiz. Kalınören’e olan sevdamız hiçbir zaman eksilmedi eksilmeyecek” dedi.

Ulu, mahallede yapılacak olan çalışmalarla ilgili de Anamur Belediyesini ve çalışan personele teşekkür etti.5 Mayıs 2018064 5 Mayıs 2018065 5 Mayıs 2018066

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com